Pazarlar'da şölen gibi yılsonu programı

Pazarlar'da şölen gibi yılsonu programı
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde okulların yılsonu programları devam ediyor.

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde okulların yılsonu programları devam ediyor. Pazarlar Çok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından 2009–2010 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle yılsonu etkinliklerinde aileleri ile buluştu. Pazarlar Çok Programlı Lisesi öğrencileri, düzenledikleri yılsonu etkinliğinde doyasıya eğlendiler.
Pazarlar Çok Programlı Lisesi konferans salonunda düzenlenen etkinlik Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okuması ile başladı.
Yılsonu programında açılış konuşmasını Okul müdürü Temel Aktaş yaptı. Aktaş, Pazarlar Çok Proğramlı Lisesinin 2009-2010 eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaptı.
Anaokulu ve Çok Programlı Lisesi öğrencilerinin gösterileri davetliler tarafından beğeni ile izlendi. Okul öğrencilerince hazırlanan skeçler, klipler, halk oyunları, pleybekler ve canlı müzik gösterisi veliler tarafından büyük ilgi gördü. 2 saat süren gösteride ailelerin çocuklarından daha heyecanlı oldukları gözlendi.
Gecede yıl içinde düzenlenen etkinliklerde başarı gösteren öğrencilere ödülleri İlçe Kaymakamı Murat Beşikci ve İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun Tarafından verildi.
Pazarlar Çok Programlı Lisesi konferans salonunda düzenlenen yılsonu programına İlçe Kaymakamı Murat Beşikci, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, İlçe Emniyet Amiri Hasan Uzunay, Öğrenciler, Veliler ve vatandaşlar katıldı. Ayrıca yıl sonu gecesine Simav ve Şaphaneden çok sayıda okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com