Pazarlar'da stabilize yol çalışması

Pazarlar'da stabilize yol çalışması
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, il özel idaresi tarafından başlatılan stabilize yol çalışmaları hızla sürüyor.

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, il özel idaresi tarafından başlatılan stabilize yol çalışmaları hızla sürüyor.
Stabilize yolun yapılması ile aynı zamanda istihdamda sağlanacağı bildirildi. Saray köyde, Uşak Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışan yaklaşık 30 işçi bulunduğu, bu işçilerin her gün servis araçları ile Uşak Sanayi Bölgesindeki işlerine gidip geldiği ve stabilize yolun tamamlanması ile Uşak ili yaklaşık 30 km kısalacağı bildirildi.
Kütahya İl özel İdaresi'nce başlatılan 5 kilometrelik Sarayköy ve Şaphane ilçesine bağlı Karakür Köyü grup yolu stabilize yol çalışmalarını yerinde incelemek üzere Saray köye giden AK Parti Pazarlar İlçe Başkanı Bilal Demirci ve Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Celal Çelik çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Saray köy ve Karakür köyünde vatandaşların sorunlarını dinleyen Ak Parti İlçe Başkanı Bilal Demirci ve İl Genel Meclis Üyesi Celal Çelik, köylülerin sevincine ortak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. İlçe Başkanı Bilal Demirci, 'Köylülerimizin bu yol sevinci bizleri çok mutlu ediyor. Bu hizmetler devam edecektir. Hükümetimizin yaptığı çalışmalarla Saray Köyden Uşak iline çalışmak için giden işçilerin yaz ve kışın rahat yolculuk yapabilmelerini sağlayarak iş için köyden kente göçü önlemek istiyoruz. Bilindiği gibi Saray köyden Uşak organize sanayi bölgesinde çalışan insanlarımız var. Bu yolu yaparak aynı zamanda istihdamda sağlamış oluyoruz. Burada stabilize yol çalışması yapılırken aynı zamanda genişletme ve menfez çalışmalarında yapıldı. Ayrıca Ak Parti İl Başkanımız Kamil Saraçoğlu ve İl Genel Meclis Başkanımız M.Şükrü Nazlı, Kuşu kasabasını Pazarlar ilçemize bağlayan yolun asfaltlaması için söz verdiler. Önümüzdeki günlerde asfaltlama çalışması başlayacaktır. Hizmete odaklı ilçemizde yapılan ve yapılacak çalışmalarımızda bize her türlü desteği esirgemeyen Ak Parti İl Başkanımız Kamil Saraçoğlu ve İlgenel Meclis Başkanımız M.Şükrü Nazlı'ya tüm halkımız adına şükranlarımızı sunarız. Her şey insanlarımızın yaşam şartlarını daha iyi cevap verebilecek hizmetlerimize, Ak Parti kadroları olarak takım ruhu ile birlik ve beraberlik içerisinde tüm hızımızla devam edeceğiz“ dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com