Pazarlar'da Trafik Komisyonu Toplantısı

Pazarlar'da Trafik Komisyonu Toplantısı
Kütahya'nın pazarlar ilçesinde trafik komisyonu üyeleri toplantıda bir araya geldi.

Kütahya'nın pazarlar ilçesinde trafik komisyonu üyeleri toplantıda bir araya geldi.
Kaymakamlık toplantı odasında Kaymakam Murat Beşikçi, başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Belediye Başkanı Ahmet Torun, İlçe Jandarma Komutanı Güner Özşahin, İlçe Emniyet Amiri Hasan Uzunay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi ve Esnaf Sanatkârlar Odası Birlik Şube Temsilcisi İsmail Cici katıldı.
İlçedeki refüjlerin düzenlenmesi ve gerekli görülen cadde üzerlerine yolcu bekleme durağı yapılması toplantıda Pazarlar Belediyesi tarafından yaptırılacağı ile bazı sokakların araç parkına kapatılması, şehir içindeki caddelerde bulunan kasislerin kasis uyarıcı trafik işareti ile belirlenmesine ve şehirlerarası yolcu taşımada çalışan özel ve resmi araçlara güzergâh izin belgesi verildiği bildirildi.
İlçe Kaymakamı Murat Beşikçi, 'Trafik levhalarının olmadığı yerler tespit edilip belediyemiz tarafından bu yerlere trafik işaretleri ve levhaları takılacak, Çimen sokak'ın bir bölümünün araç parkına kapatılmasına, refüjlerin düzenlenmesine, şehirlerarası yolcu taşımalığı yapan özel ve belediyemize ait araçlarına güzergâh izni verildi. Ayrıca gerekli görülecek yerlere yolcu bekleme durağı yapılacaktır' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com