Pazarlar'da vekil kaymakam göreve başladı

Pazarlar'da vekil kaymakam göreve başladı
Kütahya'nın Pazarlar Kaymakamı Yavuz Aslan görevine başladı. Pazarlar Kaymakamı Murat Beşikci'nin 2011 Kaymakamlar kararnamesi ile Ağrı ilinin Tutak ilçesine atanması ile Pazarlar Kaymakamlığına vekaleten Yavuz Aslan'ın yürüteceği bildir

Kütahya'nın Pazarlar Kaymakamı Yavuz Aslan görevine başladı. Pazarlar Kaymakamı Murat Beşikci'nin 2011 Kaymakamlar kararnamesi ile Ağrı ilinin Tutak ilçesine atanması ile Pazarlar Kaymakamlığına vekaleten Yavuz Aslan'ın yürüteceği bildirildi.
2012 Kaymakamlar kararnamesi yayınlana kadar Yavuz Aslan'ın Pazarlar Kaymakamı olarak vekaleten görev yapacağı bildirildi.
Pazarlar Kaymakam vekili Yavuz Aslan, 1985 yılında Kırşehir'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Kırşehir'de tamamladı. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 2011 yılında Kaymakamlık mesleğine başladı. Kayseri kaymakam adayı ve Muğla ilinin Datça ilçesinde vekâleten kaymakamlık görevinde bulundu. Ayrıca maliyede verdi denetleme yardımcısı olarak 1 yıl görev yaptı. Evli olan Aslan, 10 Kasım 2011 tarihi itibari ile Pazarlar İlçesinde vekâleten Kaymakamlık görevine başladı.
Pazarlar Kaymakamı Yavuz Aslan, “Bu güzel ve şirin İlçede güzel hizmetler yapmayı ümit ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com