Pelin Batu'dan İnanılmaz Gaf!

Pelin Batu'dan İnanılmaz Gaf!
Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin tartışmaları devam ederken canlı yayında yaşanan bir gaf herkesi şoke etti...

Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin tartışmaları devam ederken Pelin Batu canlı yayında Kanunu Sultan Süleyman ile Sadrazam İbrahim'in eşcinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Bardakçı ve Afyoncu durumu zor toparladı.

Murat Bardakçı'nın sunduğu Haber Türk'te yayınlanan Tarihin Arka Odası'nda Pelin Batu öyle bir laf etti ki, stüdyodakiler durumu zor toparladı.

İŞTE O GAF - VİDEO

Son dönemin tartışmalı dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın konuşulduğu bölümde Pelin Batu, “Özellikle Batılı kaynaklarda Kanunu ile Sadrazam İbrahim'in eşcinsel ilişkiye girdiği iddiaları yazılıyor.” dedi. Murat Bardakçı anında hayır anlamında tepki gösterdi.

Pelin Batu bu tepki üzerine “Evet yani neler yazılıyor biliyorsunuz” diyerek sözünü devam etti.

ROMANLARDAKİ İDDİALAR

Devreye giren Erhan Afyoncu “Özellikle bazı batılı romanlarda bunu iddia ederler. Ama dönemin kaynaklarında bu tür iddialar yok.” diyerek bu tür iddiaların doğru olmadığını belirtti.

İDDİALARIN NEDENİ

Erhan Afyoncu “İbrahim ile Kanunu çocukluktan beri beraber büyüyorlar. Gayri ahlaki bir ilişki yok.” Dedikten sonra bu iddialara Veziriazam İbrahim ile Kanuni Sultan Süleyman'ın sıkı dostluğunun bu tür söylentilere neden olabileceğini belirtti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com