Penaltı geldi Tamer Kıran sinir krizi geçirdi

Penaltı geldi Tamer Kıran sinir krizi geçirdi
Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Kıran, penaltı pozisyonunu Ipad’den izledi, haksız olduğunu görünce camı yumrukladı, TFF Başkanvekili Ufuk Özerten’e öfke saçtı.

Galatasaray karşısında 3-2 önde bulunmanın keyfiyle maçı seyreden Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, 85. dakikada gelen penaltıyla sinir krizi geçirdi, büyük tepki gösterdi.

Hakem Bülent Yıldırım’ın beyaz noktayı göstermesi üzerine Ipad’dan pozisyonun tekrarını izleyen Kıran, penaltının haksız olduğuna inanınca tepki verdi. Önce sinir krizi geçirip, yanında bulunan Protokol Tribünü’nün camlarını yumruklayan siyah-beyazlı yönetici, daha sonra Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Galatasaray 2. Başkanı Ali Dürüst’ün arasında oturan TFF Başkan Vekili Ufuk Özerten’e tepkisini dile getirdi. Söylenmeye devam eden Kıran’ın bu sırada Galatasaraylılara ve Ali Dürüst’e uzun süre hakaret ettiği ifade edildi.

Bunun üzerine ayağa kalkan Fikret Orman, yöneticisinin sakin olması için uğraş verdi. Tamer Kıran’ın yanına oturan Orman, daha sonra sinirli yöneticiyle birlikte protokol tribününden ayrıldı. Siyah-beyazlı diğer yöneticiler de penaltı pozisyonu sonrası hakemlere büyük tepki gösterdi. Karşılaşmanın ardından Başkan Orman’ın, yaşanan olaylardan dolayı Ali Dürüst’ten özür dilediği belirtildi. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com