Peri kızı bunalımda!

Peri kızı bunalımda!
Genç kadının depresyonun eşiğinde olduğu konuşuluyor.

GÖZ HAPSİNDE OLMAKTAN SIKILDI
Catherine, her anının başkaları tarafından gözetlenmesinden sıkılmış durumda. Kız kardeşi ve ailesiyle bile Londra'da rahat bir şekilde gezemeyen Düşes, arkadaşlarıyla da çoğu zaman evlerinde buluşmak zorunda kalıyor.

ÇOK YALNIZ
Catherine, eşinin işi için Londra'dan 5 saat uzaklıktaki Anglesey'de yaşıyor. Ailesine ve tüm yakın arkadaşlarına uzak olmak Catherine'in psikolojisinin daha da bozulmasına neden oluyor. Hiç arkadaşı olmayan Düşes, çoğu zaman tüm gün yalnız kalıyor!

ÇOCUKLARINI KENDİ YETİŞTİRMEK İSTİYOR
30 yaşına basacak olan Düşes, kocasıyla sakin bir hayat sürmek ve çocuklarını kendi yetiştirmek istiyor. Ancak kraliyet ailesi, buna izin vermiyor! Bu durum da Düşes Catherine'i kötü etkiliyor.

KRALİÇE'DEN KORKUYOR
Eşinin büyükannesi; Catherine'in en büyük korkusu! Catherine, Kraliçe'nin yanında soğuk terler döküyor. Almaya zorlandığı 'prenseslik eğitimleri' ise onu daha da sıkıyor. Kimlik bunalımı yaşayan Düşes, kendisi ve olması gereken kişi arasında kalmanın acısını yaşıyor.

KOCASI İÇİN ENDİŞELİ
Prens William'ın helikopter pilotu olarak askeri kariyerine devam etmesi, Düşes'i endişelendiriyor. Bir arıza sonucu helikopterin düşmesinden ya da araca sabotaj yapılmasından korkan Düşes, kocasına ulaşamadığı zaman çılgına dönüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com