PES 2011'den Detaylar !

PES 2011'den Detaylar !
Konami, FIFA serisi karşısında mağlup kapattığı ve bunu kabullendiği 2009 / 2010 sezonunun ardından önemli hamleler yapıyor..

Sezonu FIFA 10 karşısında dünya çapında mağlup kapatan Pro Evolution Soccer 2010, Konami'nin de aklını başına getirdi ve yapımcılar, PES 2011 için radikal değişiklikler yapılacağını duyurdular. Bu değişikliklerin ilk somut örnekleriyse bir açıklama ve video sayesinde oyunculara sunuldu. PC, PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360 ve PSP platformları için geliştirilen PES 2011'de futbolcular, yetenekler ve kontroller üzerinde önemli değişikliklere gidiliyor.

PES 2011 için yeni bir güç sistemi hazırlayan Konami, -aynen FIFA serisinde olduğu gibi- verilen her bir pas için istediğimiz gibi güç belirtebilmemize imkan tanıyacak. Daha önce seriye eklendiği söylenmesine rağmen bir hayli etkisiz kalan 360 derece kontrol özelliği de PES 2011 ile birlikte ciddi anlamda oyuna aktarılacak.

Serinin gelişimi konusunda üzerinde en çok durulan konularsa paslar, defans kontrolü ve yine FIFA serisinde mevcut olan birebir mücadelelerdeki fiziksel gerçekçilik. Konami'nin getireceği en radikal değişiklikse çalımlarda olacak ve 1000 civarı yeni animasyondan oluşan geniş bir yelpazeyi R3 / RS tuşuyla aktif hale getirip kullanabileceğiz. PES 2011'de 'Stadium Edit' seçeneği sayesinde stadyumlar üzerinde düzenleme de yapabileceğiz. Oynanışa dair tüm bu yenilikleri yeni videoda görmek mümkün.


RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com