'Petek Dinçöz intihar etti'

'Petek Dinçöz intihar etti'
Şarkıcı Petek Dinçöz'ün eski eşi Can Tanrıyar, Dinçöz'ün son aylarda çok kötü durumda olduğunu ifade etti.
Can Tanrıyar, eski eşi Petek Dinçöz'e ağır eleştirilerde bulundu. Tanrıyar, Dinçöz'ün albümlerinin satmadığını belirterek, "8 aydır işi yok. Umre'ye gittikten 12 gün sonra hoş olmayan görüntüler sergiledi. Arkadaşlarının gazına geliyor. Petek’in bu durumu müzik dünyasında gördüğüm ender intiharlardan biridir.”" dedi
 
Petek Dinçöz, son albümü ‘Milat’ 3 bin satınca hüsrana uğradı. Eski eşi Can Tanrıyar’ın albümünün satışı bile Dinçöz’ü ikiye katladı. Tanrıyar, Dinçöz’ün başarısız olmasının nedenlerini ağır bir şekilde eleştirdi.
 
Dinçöz’ün önemli hatalar yaparak reytingini sıfıra düşürdüğünü belirten Can Tanrıyar şunları söyledi: “8 aydır hiçbir işi yok. Televizyon programı yok. Ayda bir konsere çıkıyor veya çıkmıyor. Anlayacağınız işi gücü kalmadı. Hazıra dağ dayanmaz. Bütün birikimini yitirmiş durumda. 12 yıllık kariyerini 12 günde kaybetmesinden dolayı çok üzgünüm. Umreden geldikten 12 gün sonra hoş olmayan fotoğrafları çıktı. Petek’in bu durumu müzik dünyasında gördüğüm ender intiharlardan biridir.”
 
iNŞALLAH CAHiDE SONKU GiBi OLMAZ
 
Eski eşine çevresindekilerin zarar verdiğini belirten Can Tanrıyar, "Etrafındakiler onu çok fazla gaza getiriyor. Umreye gitmesi bile halk tarafından reklam gibi göründü. İnşallah sonu Cahide Sonku gibi olmaz. Petek'e bunca hatayı yaptıranlar; bu kızı intihara sürükler" dedi. (BCK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com