Petkovic galibiyete gözünü dikti!

Petkovic galibiyete gözünü dikti!
Samsunspor teknik direktörü Vladimir Petkovic, basın toplantısı düzenledi...

Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç, düzenlediği basın toplantısında, yarın oynanacak Kayserispor maçının önemine değinerek, "Hedefimiz rakibimizden 3 puan almak. Bu 3 puanı her ne şekilde olursa olsun almak için istiyoruz" dedi.

Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda bugüne kadar rakipleriyle yaptığı karşılaşmalarda baskılı ve iyi mücadele ortaya koyduklarını, ancak gol yollarında etkili olamadıklarını belirten teknik direktör Vladimir Petkoviç, "Gaziantepspor maçında baskılı oynadık, iyi mücadele ettik. Ancak negatif olan tek şey gol yollarında etkili olamayışımızdı. Bunun dışında takım çok iyi bir yönde ilerliyor. Amacımız, Gaziantepspor maçında ortaya koyduğumuz pozitif, sağlam, sıkı ve mücadeleci oyunu devam ettirmek" dedi.

Yarın karşılaşacakları Kayserispor takımının çok kuvvetli ve oyununu rakibe kabul ettirmeye çalışan bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Petkoviç, "Kayserispor'un teknik anlamda çok kuvvetli ve rakibine kendini oyununu kabullendirmeye çalışan bir yapıya sahip. Ancak biz her zamanki gibi kendi mücadelemizi ve onları baskı altına alacağımız bir oyun ortaya koyacağız. Bu maçta tek hedefimiz 3 puan almak. Bu 3 puanı her ne şekilde olursa olsun almak için istiyoruz" diye konuştu.

Takımda Selim Teber dışında sakat oyuncusunun bulunmadığını söyleyen Petkoviç, "Kayserispor maçına fizik olarak hazır olarak hazırız. Süper Lig'de kalan 4 maçımız bizim için çok önemli. Bu 4 maçta iyi mücadele etmek istiyoruz. Bu maçlarda bazı yeni oyuncuları takımda görebilirsiniz. Geçmiş maçlarda şans faktörü yanımızda olsaydı, var olan puanımızı 6-8 puan daha yukarı çekebilirdik. Son haftalarda çok pozitif yönde gelişmeler oldu. Oyuncularım herhangi bir olumsuzluktan etkilenmeden sahada mücadele vermeye devam ediyoruz. Tek sıkıntımız gol yollarında etkili olamayışımızdır. Kayserispor maçında da diğer maçlarda olduğu gibi 90 dakika boyunca taraftarlarımızdan takımlarını desteklemelerini istiyorum" şeklinde konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com