Piazza'nın Sürpriz Hediyeleri İlk Sahiplerini Buldu

Piazza'nın Sürpriz Hediyeleri İlk Sahiplerini Buldu
Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, markalı ürünleri uygun fiyatla sunmakla kalmayıp, art arda düzenlediği kampanyalarla da alışverişi daha eğlenceli hale getiriyor

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, markalı ürünleri uygun fiyatla sunmakla kalmayıp, art arda düzenlediği kampanyalarla da alışverişi daha eğlenceli hale getiriyor.
Cuma, cumartesi ve pazar günlerinde en yüksek alışverişi yapan ziyaretçilerine çeşitli elektronik eşyalardan oluşan hediyeler kazanma fırsatı sunan Piazza, ilk talihlilerine hediyelerini teslim etti.
Haftanın 3 günü boyunca en yüksek alışverişi yapan Mustafa Örer adlı kişi, 107 ekran LCD ekran televizyon ve Mehmet Özdemir ise tablet bilgisayar kazandı. Talihliler, hediyeleri teslim edilirken zaten hesaplı bir alışveriş yaptıklarını, Piazza’dan kazandıkları hediyelerin ise ekstra kazanç niteliğinde olduğunu söylediler.
Talihlilerden Mustafa Örer, “Böyle bir kampanyanın olduğunu biliyordum ancak, talihlinin ben olacağım hiç aklıma gelmemişti. Hem markalı ürünleri uygun fiyata aldım, hem de değerli bir hediye kazandım. Bize bu fırsatı sunan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi çalışanlarına ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com