Pilot Eşinden Hostese İnanılmaz Dava!

Pilot Eşinden Hostese İnanılmaz Dava!
THY pilotunun eşi, eşinin gönlünü çaldığını iddia ettiği hostese tazminat davası açtı..

İstanbul Küçükçekmece Asliye Hukuk Mahkemesi'ne başvuran Nuray Kıvrak, Türk Hava Kuvvetleri'nden emekli olduktan sonra THY'de çalışmaya başlayan eşi Özkan Kıvrak'ın, uzun bir süredir hostes Şebnem Koç'la birlikte olduğunu belirtti.

Şebnem Koç'un eşiyle yaptığı telefon konuşmalarına ve internet yazışmalarına şahit olduğunu dilekçesinde anlatan Kıvrak, “Birlikte tatile çıkmışlar. Eşime yazdığı sevgi dolu notları buldum. Eşime bunları sorduğumda beni döverek evden attı. Bu nedenle boşanma davası açtım” dedi.

Yaşanan olaylar nedeniyle 17 yaşındaki oğullarının psikolojik olarak çok etkilendiğini söyleyen Nuray Kıvrak, ortak arkadaşları aracılığıyla kendisiyle dalga geçtiğini öne sürdüğü Şebnem Koç'tan 20 bin lira manevi tazminat istedi.

EMSAL GÖSTERDİ

Nuray Kıvrak, tazminat talebine dayanak olarak da Yargıtay Hukuk Kurulu'nun 24 Mart 2010 tarihli “Davalı, davacının eşi ile evli olduğunu bilerek duygusal ve cinsel ilişkiye girdiğine göre; Borçlar Kanunu'nun 49. maddesi gereğince manevi tazminatla sorumlu tutulması gerekmektedir” kararını gösterdi

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com