Pınar Altuğ Tweet'ine soruşturma istendi

Pınar Altuğ Tweet'ine soruşturma istendi
RTÜK uzmanı İbrahim Uslu'nun Pınar Altuğ ile ilgili attığı Tweet T.B.M.M. gündeminde...

CHP'li Muharrem İnce, İbrahim Uslu'nun Pınar Altuğ için attığı 'Çocuğu yaşında biriyle evlenip, bizi rahatsız etti' tweet nedeniyle soruşturma istedi.

Gazeteport'un haberine göre RTÜK’te Halk TV’yi izleyen ve bu kanalın raporlarını hazırlayan uzman İbrahim Uslu'nun Halk TV ve sanatçı Pınar Altuğ aleyhinde attığı tweetler, TBMM gündemine getirildi. CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan yardımcısı Bülent Arınç tarafından cevaplandırılması istemiyle verdiği önergede, Uslu hakkında ne gibi bir işlem yapılacağını sordu.

İzlemekle görevli olduğu Halk TV'nin yanı sıra, gazeteci, sanatçı ve devlet büyükleri hakkında da hakaret içerikli tweetleri olduğu belirlenen Uslu hakkında, RTÜK tarafından da inceleme başlatıldı. Uslu’nun incelemeye konu olan bazı tweetleri şöyle:
 
“Tüh, ROJ TV ve Nuche TV kapatıldı. Halk TV şimdi nasıl PKK ’nın yayın organları ile ortak yayın yapacak.”
 
“Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, Levent Kırca, Fazıl Say, Müjdat Gezen ve Enver Aysever bunları topla yoğurdu bas yine olmaz yine olmaz.”
“Askerdeki kocasını bırakıp çocuğu yaşındaki biriyle evlenen Pınar Atacan (Altuğ) gibi tipler bizi fena rahatsız ediyor.”

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com