Pişmiş toprak fotoğrafları Kanatlı AVM'de

Pişmiş toprak fotoğrafları Kanatlı AVM'de
Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu fotoğraflarından oluşan "Pişmiş Toprak Fotoğraf Sergisi" Kanatlı AVM'de Eskişehirlilerle buluştu.

Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu fotoğraflarından oluşan 'Pişmiş Toprak Fotoğraf Sergisi' Kanatlı AVM'de Eskişehirlilerle buluştu.
Tepebaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nde görevli M. Özgür Çamurlu'nun fotoğraflarından oluşan serginin açılışını Başkan Dt. Ahmet Ataç gerçekleştirdi. Ataç burada yaptığı konuşmada sempozyumun kent kimliğini en iyi yansıtan etkinliklerden biri olduğunu söyleyerek, sempozyuma destek veren herkese teşekkür etti.
Ataç, serginin düzenlenmesinde emeği geçen Kanatlı AVM Yöneticisi Zehra Kutlu ve Kanatlı AVM Halkla İlişkiler ve Reklam Sorumlusu Gülşah Ulutürk'e birer plaket verdi. Zehra Kutlu'da yaptığı konuşmada böyle bir serginin Kanatlı AVM' de düzenlenmesinden büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.
Kanatlı AVM ikinci katta yer alan sergide 35 fotoğraf yer alıyor. bir hafta boyunca açık kalacak sergi gün boyunca görülebilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com