Pistorius'un evinde kanlı kriket!

Pistorius'un evinde kanlı kriket!
Güney Afrikalı ampüte atlet Oscar Pistorius'un kız arkadaşını öldürmesiyle ilgili olarak her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkıyor.

Londra yaz oyunlarında  400 metrede yarı final koşan ve dünyanın olimpiyatlarda  mücadele eden ilk ampute atleti olarak tarihe geçen Oscar Pistorius, kız arkadaşını öldürmesinin ardından başlatılan soruşturmada zor durumda. Polis, 26 yaşındaki atletin evinde yaptığı araştırmada, kanlı bir kriket sopası bulunduğunu açıkladı.

MERMİ KOVANINDAN YOLA ÇIKILDI

Güney Afrika’nın City Press gazetesinde yer alan bilgilere göre, Pistorius’un yatak odasında bir mermi kovanı bulundu. Polis, buradan yola çıkarak, Pistorius’un sevgilisini kovalamaya başladığını, yatak odasından kaçan genç kadının banyoya saklandığını düşünüyor. Kriket sopasıyla veya başka bir şekilde banyo kapısının camını kıran Pistorius, ardından üç el daha ateş ederek kız arkadaşı Reeva Steenkamp'ı öldürdü.
 
AİLESİ KAMPANYA BAŞLATMIŞTI

Gazete, soruşturmaya yakın üç  kaynaktan aldığı bilgiye göre, polisin elinde ‘Pistorius’un cinayet işlediğini gösteren çok ciddi deliller bulunduğunu’ ifade etti. Steenkamp’a yapılan otopside de, başından, elinden, kolundan ve kalçasından vurulduğu, aynı zamanda kafatasında çatlak olduğu tespit edildi.

Pistorius’un ailesi, Güney Afrika’yı ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını şoke eden cinayetin ardından, polisin elinde oğullarını suçlu gösterecek yeterli delil olmadığını öne sürmüş ve genç atleti savunmak için kampanya başlatmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com