Pitbull Dehşeti!

Pitbull Dehşeti!
Eskişehir'de sahibi henüz belirlenemeyen Pitbull cinsi köpek parkta oynayan 2 çocuğa saldırdı...

ESKİŞEHİR'de sahibi henüz belirlenemeyen pitbull cinsi köpek parkta salıncakta sallanan 11 yaşındaki Jülide Pelin Uyanık ile 8 yaşındaki Sami Sefa Uysal'a saldırdı. 2 çocuğu yaralayan pitbull, kendisine müdahalede bulunan Sami Sefa Uysal'ın 32 yaşındaki babası Soner Uysal'ı da bacağından ısırdı.

Çamlıca Mahallesi Şerefli Sokak'taki parkta dün saat 21.00 sıralarında meydana gelen olayda alınan bilgilere göre Soner Uysal, iftar sonrasında oğlu Sami Sefa Uysal ve komşularının kızı Jülide Pelin Uyanık'la birlikte parkta gitti. Sami Sefa Uysal ile Jülide Pelin Uyanık salıncakta sallanırken başıboş bırakılan pitbull cinsi bir köpeğin saldırısına uğradı. Sami Sefa Uysal'ı sağ bacağından, Jülide Pelin Uyanık'ı da sol bacağından ısıran köpeğe parkta bulunan Sami Sefa Uysal'ın babası Soner Uysal tekme atarak müdahalede bulundu. Pitbull, çocukları bırakıp bu kez baba Soner Uysal'ı sol bacağından yakaladı. Bir süre köpekle mücadele eden Soner Uysal'ı parkta bulunan vatandaşlar kurtardı.

ÇOCUKLARDAN BİRİNİN BACAĞI KIRILDI

Sahibi henüz belirlenemeyen pitbull cinsi köpek parktan kaçarken yaralanan Soner Uysal, oğlu Sami Sefa Uysal ve komşularının kızı Jülide Pelin Uyanık 112 ambulansıyla Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Baba Soner Uysal ile oğlu Sami Sefa Uysal acil serviste yapılan gerekli tedavilerinin ardından taburcu edildi, köpeğin ısırması sonucunda sol bacağının kırıldığı bildirilen Jülide Pelin Uyanık ise bacağı alçıya alıp ortopedi servisine yatırıldı.

Hastaneden taburcu edilen Soner Uysal, pitbullun saldırısı ile dehşet dolu dakikalar yaşadıklarını söyledi. Baba Soner Uysal, 'İftar sonrası parka gitmiştim. Bir süre sonra parka başıboş dolaşan pitbull cinsi bir köpek geldi. Köpek direk salıncakta sallanan oğluma ve komşumuzun kızına saldırdı. Koşarak yanlarına gittim ve köpeğe tekme attım. Köpek onları bıraktı beni bacağımdan yakaladı. Kurtulmak için mücadele ettim. Uzun süre parkta bulunanlar korkudan yardıma gelmedi. Daha sonra bir-kaç kişi yanıma gelip beni kurtardı. O sırada bir kişinin 'Köpeğe tekme atma o zararsız' dediğini duymuştum. Sanırım bu kişi köpeğin sahibi olabilir. Köpek az daha çocukları ve beni parçalayarak öldürecekti. Köpeğin sahibinin bir an önce bulunup cezalandırılmasını istiyorum' diye konuştu.

Köpeğin saldırısına uğrayan Sami Sefa Uysal da çok korktuğunu belirterek, 'Komşumuzun kızıyla salıncakta sallanıyorduk. Köpek bize saldırdı. Beni bacağımdan yakaladı. O sırada babam beni kurtarmaya geldi. Babam köpeğe tekme atınca kurtulup kaçtım ancak köpek bu kez babamı bacağından yakaladı' dedi.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ikisi çocuk 3 kişinin yaralanmasına neden olan pitbull cinsi köpeğin sahibini belirlemeye çalıştıklarını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com