PKK Bayrağını Türk Gazeteciler Astı!

PKK Bayrağını Türk Gazeteciler Astı!
Güneş Gazetesi yazarı Talat Atilladan şok edici iddia!..

PKK Bayrağını çektirenler gazeteci

Suriye’nin Arfin ve Derik bölgesinde dikilen sözde PKK bayrakları, Türkiye’de hayli tepki çekmişti. Bayrakların fotoğrafları dünyada ilk kez Türk Basınında yer aldı. İlginç biçimde aynı fotoğraflar dört gazetede birden yer aldı. Ancak bu gazetecilerden ikisi Arfin ve Derik’e gitmemişlerdi.

Birisi tanınmış, diğeri ismi az bilinen iki gazeteci ise olay yeri Arfin ve Derik’ten haber yapmışlardı. Fotoğrafların PKK tarafından kendilerine yakın gazetecilere yaptıkları ve artık maalesef normal kabul edilen servislerden olduğunu düşünmüştüm ama işin içinde daha büyük skandal varmış. Güvenilir kaynaklardan aldığım bilgilere göre o PKK bayraklarını açtırtan bizzat iki gazeteciymiş. Gazeteye haber sokmak için yapılmış bir ’hile’ diye geçiştirilemeyecek kadar büyük skandal bu.

Türk medyasının yandaş/yoldaş ayrışma tartışmasını dahi gölgede bırakacak bir vakayı dahi önemsemeyecek kadar ruhsuzlaştık. Milletvekili, asker/polis öldüren teröristle sarılacak, gazeteci, üstelik merkez medyada gazetecilik yapanlar, PKK propagandasını alenileştirecek ve bu devlet ayakta kalacak öyle mi?
(Talat Atilla \ Güneş)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com