PKK Çocuklara Saldırdı!

PKK Çocuklara Saldırdı!
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde PKK yandaşlarınca 23 Nisan törenleri esnasında okula yapılan havai fişekli saldırının görüntüleri ortaya çıktı..

Seçim sürecinde gerginlikten medet uman terör yandaşları, yakıp yıkmalara devam ediyor. Örgüt yandaşları, Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir ilköğretim okuluna 23 Nisan törenleri esnasında havai fişekle saldırıda bulundu.

Kızıltepe ilçesinde bulunan bir ilköğretim okulunun içine yapılan havai fişekli saldırı, okulun güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Okulun bahçesinde törende olan çocuklar, saldırı üzerine büyük bir korkuyla sağa sola kaçıştı. Öğrenciler panikle okul içine girerken, kimi öğrenciler ise okulun arka duvarından atlayıp evine kaçtı. Bir bayan öğretmen de olaylar esnasında korkudan baygınlık geçirdi. Yaklaşık üç dakika süren havai fişek saldırısının ardından olayı duyan öğrenci velileri okula akın etti.

PKK sempatizanlarının ilçedeki bankalara ve işyerlerine molotofla saldırmaları da MOBESE kameralarına yakalandı. Geçen hafta Kızıltepe ilçesinde yaşanan olaylarda örgüt yandaşlarının ilçede bulunan bazı işyerlerine düzenledikleri molotof saldırısı, an be an görüntülendi. İşyerlerini yağmalayan göstericiler, bir çok kamu binasını da tahrip etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com