PKK Dağlıca Karakolu'nu mercek altını aldı!

PKK Dağlıca Karakolu'nu mercek altını aldı!
PKK Güneydoğu'da istediği gibi hareket ediyor.
AKP Hükümetinin başlattığı Açılım süreci en çok PKK'ya yaradı. Üye sayısını artıran PKK, Güneydoğu'daki halk üzerinde baskı kurmaya devam ediyor. Son yıllarda yaşanan gelişmeleri kendi sayelerinde olduğunu belirten PKK yöneticileri AKP hükemetinin kendilerini muhatap almasından güç alıyor.
 
Güneydoğu'da başlatılan karakol inşaatlarını mercek altına alan PKK, yeni karakolların her şeyini biliyor. Karakol inşaatlarının 24 saat izleyen PKK elindeki fotoğrafları ANF ile paylaştı.  Dağlıca Karakolu "karakola bağlı tepeler arasında menfez betonlar ile tünellerin ve kulelerin yapıldığı, bu alanların etrafına beton duvarların inşa edildiği", bilgilendirmesi yapıldı.
 

 
 Yüksekova’da PKK’nın üç defa baskın düzenlediği, onlarca şehit verilmesine rağmen, terör örgütünün ele geçiremediği Dağlıca karakolunun kalekol inşaatını PKK'nın her yönüyle incelediği ayrıntılı fotoğraflarla anlaşılabiliyor.
 
  Görüntüleri izleyenler ‘önemli olan kalekol değil, kalekolda bulunanların teröre bakış açısı’ değerlendirmesi yaptı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com