'PKK ile görüşen namerttir, şerefsizdir'

'PKK ile görüşen namerttir, şerefsizdir'
Erdoğan'ın Oslo görüşmelerinin medyaya sızdığı dönemde söylediği 'PKK ile görüşen namerttir, şerefsizdir' diyen sözünü hatırlattı.
Miiliyetçi Hareket Partisi'nin 'Milli Değerleri Koru ve Yaşat' mitinglerinin 6'ıncısını Elazığ İstasyon Meydanı'nda gerçekleştirdi. Mitingde bir konuşma yapan Miiliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli, Erdoğan'a ve AKP hükümetine ağır ifadelerle yüklendi.
 
"Açık hava toplantılarımız haydutlara korku salmıştır. Fitnecilere, dalaverecilere gözdağı vermiştir. Türk milletini bölmeye çalışan mihrakları korkudan titretmiştir. İnşallah heveslerinin kursaklarında kalacağı günlere de az kalmıştır. Teröristlerin, çözüm şarlatanlarının oyunları amacına ulaşamayacak ve huzurumuzu bozamayacaktır. Bölmenin parçalanmanın nöbetini tutan zihniyetlere sırtımızı döndük. Soy sop çetelesi tutmadık. Tarihin hiçbir değerinde ırkçılık yapmadık. AKP gelesiye kadar köken izi sürülmemiş, etnik menşei araştırılmamıştır. Görüyorsunuz sözde Kürt müteahhitleri birliğimizi çekemiyorlar. Zaza kardeşlerim, oyun büyük acımasıdır ve vahimdir. Artık görmezden gelme lüksünmüş kalmamıştır. Vatanımızı istiyorlar hala duracakmışsınız. Milletimizi bölmek istiyorlar hala bekleyecek misiniz?" diyen Bahçeli "Cinayet örgütü PKK, Kürt kardeşlerimizin temsilcisi olduğunu ahlaksızca iddia etmekte İmralı canisi yattığı hücrede sözde liderlik pozları ve mesajları vermektedir. Bunlar asla doğru değildir. Kürt kökenli kardeşim bebekleri katleden, kızlar kadınları yaşlıları canice kurşunlayan terör örgütüyle yan yana durmamış ve durmayacaktır. AKP ise meseleye tamamen oy gözü ile bakmakta yüzde hesaplarıyla temelsiz anketlerle Kürt kökenli kardeşlerimi istismar etmektedir.
 
Kürt kökenli kardeşim yıllardan beri iki arada bir derede kalmıştır.PKK'nın baskı ve cinayetleri ile devlet içinde yuvalanmış bazı odakların yanlışları vatanımızın bu bölgesinde şikayetleri ve feryatları artırmıştır. Artık Türkiye kardeşlik şiarıyla ve umutla geleceğe bakmalıdır.
 
Yeni anayasada statü ve kimlik bekleyenler Anadilde eğitim olsun diyerek küresel planların peşine takılanlar sorarım sizlere Kürt kökenli kardeşlerim kimliksiz statüsüz ve ne olduğu belli olmayan insan yığını mıdır, yoksa büyük Türk milletinin saygın onurlu ve güzide evlatları mıdır? Kürt kardeşlerimizi ABD'nin emrine vermeye nasıl kalkarsınız? Kürt kökenli kardeşlerim daha ne kadar bunlara tahammül edecektir? Barış gibi kavramları kullanarak, cinayet örgütü PKK'nın yanında göstermeye kimin ne hakkı vardır. Kürt kardeşlerimizi Türklerden ayırmadan kucaklamaya MHP her zaman vardır." ifadelerini kullandı.
 
Bahçeli konuşmasını şöyle sürdürdü: AKP'nin verdiği her taviz teröristlere mermi ve kalaşnikof olarak geri dönmüştür. Başbakan ve hükümeti iblisle masaya oturmuş ve sanki savaş varmış gibi barış süreci başlatmıştır. Peki PKK için zehir içmekten bahseden sayın Başbakan senin aklına kimler girdi, basiretini kimler bağladı. Nasıl düştün bu çamur dolu batağa? Sen değil miydin Kandil'e gitmeleri için istikamet gösteren. Sen değil miydin PKK ile Türk milletini müzakere eden. Süreç ihanetini fitilini tutuşturan nettir ve bütün oklar başbakanı göstermiştir. Başbakan da bu kepazeliği sonuna kadar sürdüreceğini ilan etmiştir. Hazırlandığı söylenen demokratikleşme paketi PKK'ya açık çektir, lütuftur, hediyedir. Tehlikeyi görünüz. Türkiye'nin uçuruma sürüklendiğini, iflasın eşiğinde olduğunu fark ediniz. Kürdistan'ın önünü tıkayınız ve AKP'yi iktidardan indiriniz. Firavunların kalesini zalimlerin sultasını devirerek iktidar olacağız.bu fetret devrinin hesabını sorarak iktidara koşacağız. AKP ülkemiz üzerindeki toplumsal yangının nedenidir. Yangın için ağlayan şehit analarının evindedir. Sözüm ona durmak yok hikayeleriyle halkımıza çağrıda bulunmaktadır. Bu yangına hiçbir vicdan sahibinin göz yumması mümkün değildir. Siz zenginleşmediğinize göre suyun başını tutup milli varlıklarınızı peşkeş çekip yolsuzluk santralleri kuran kimlerdir? Kimlerin palazlandığını sizler biliyorsunuz. Washington'dan Londra'ya Paris'ten Berlin'e kadar para ve servet avcılarının Başbakan'ın arkadaşları olduğu açıktır. Başbakanın sizleri ciddiye aldığı yoktur. Başbakanın aklında BOP'un hedefleri vardır. Başbakan Erdoğan Müslüman coğrafyasına füze atılıp bomba yağdırılması için söz vermiştir. Irak'ta kanları dökülen Müslümanlara yardım ve yataklık sözü verilmiş imzalar atılmıştır. Başbakan 'Vur çık'la olmaz diyerek akıllara durgunluk veren savaş çağrısı yapmıştır. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com