PKK ile İsrail ilişkisini Anlattı!

PKK ile İsrail ilişkisini Anlattı!
PKK'lı militanları nasıl eğittiklerini anlatan MOSSAD ajanları ile yapılmış söyleşilere yer verilen belgeselde, PKK lideri Murat Karayılan'ın Türkiye'ye karşı İsrail ile omuz omuza olduklarını ve Mavi Marmara saldırısı esnasında kend

PKK'lı militanları nasıl eğittiklerini anlatan MOSSAD ajanları ile yapılmış söyleşilere yer verilen belgeselde, PKK lideri Murat Karayılan'ın Türkiye'ye karşı İsrail ile omuz omuza olduklarını ve Mavi Marmara saldırısı esnasında kendilerinin de İskenderun'da Deniz Kuvvetlerine yaptıkları saldırıya dair itiraflar ile İsrail-PKK kardeşliğine adanmış şarkılar yer aldı.

BELGESELİN TAMAMI ÖNCEKİ GÜN YAYINLANDI

İsrail'in TV kanalı “Kanal 2”, İsrail'in MOSSAD aracılığı ile PKK militanlarını nasıl eğittiğini anlatan bir belgesel yayınladı. Geçtiğimiz Eylül ayında yapılan ve PKK yöneticisi Murat Karayılan'ın Türkiye'ye karşı İsrail ile işbirliği teklif ettiği belgeselin tamamı önceki gün yayınlandı. Yeni Akit gazetesi o belgeselde Karayılan'ın açıklamalarını yayınladı. İşte belgeselde yer alan o açıklamalar:

“TEL AVİV-ERBİL EL ELE, AHİR ZAMANA KADAR”

Belgeseli hazırlayan İtai Anghel: “İyi dost Türkiye idi. Uzun seneler İsrail'in müttefiki olan Türkiye. Bu ülkeyi ve vatandaşlarını tartışmasız sevmiştim. Ve günün birinde bir filo Gazze'ye geldi ve her şey alt üst oldu. İstanbul'a son geldiğimde 'İsrail'e ölüm' sloganları atan insanlar ile karşılaştım. 'Siyonist köpekler hesap verecek' sloganları her yerde idi. En açık şekli ile onlar artık İsrail'in dostu olmadıklarını ifade ettiler. En belirgin ifade şekli de Başbakanlarının yeni dostları olan Ahmedinejad, Nasrullah ve Hamas huzurunda beyan ettiler. Böylece Türkiye'yi terk ederek Kuzey Irak sınırını geçtim. Ki orada Türkiye'nin en acı düşmanları yaşıyordu: Yasadışı Kürt örgütü PKK oradaydı.

PKK lideri Murat Karayılan: Bütün ülkeler arasında İsrail bizi en kolay anlayabilecek insanlardır. Çünkü Kürtler, Yahudiler gibidir. Soykırım geçirdiler, sürgün yaşadılar ve takip edildiler.

PKK'lı teröristlerin bir şarkısı: Kürdi Kurdistan / Güzel İsrail / Kurdi Kürdistan / Güzel İsrail / Bunu da onu da seviyoruz / Dünyanın sonuna kadar / İkisini de seviyoruz / Ahirzaman'a kadar / Bu İsrail-Kürttür. Bizim projemiz budur. / Tel-Aviv ve Erbil / Ellerini birleştiriyorlar / Tel-Aviv ve Erbil / Ellerini birleştiriyorlar / Birlikte aslanlar gibi olacağız / Birlikte aslanlar gibi olacağız /

“İsrail Kurd” dergisini çıkaran PKK'lı Davud Bağıstani: İran'dan, Türkiye'den, Bağdat'tan ve de Başer Esad'tan korkmuyorum ve de Eşşek Hasan Nasrullah'tan hatta o deli Ahmedinejad'tan korkmuyorum.

İSRAİL BURADA DÜŞMAN DEĞİL

Belgeseli hazırlayan İtai Anghel: Bu Davud, Irak'ın içinde Davud, İsrail ile Kürtler arasında bir dostluk dergisi çıkartmaya karar vermiş. Üzerinde Davud'un Yıldızı olan, herkes görsün ve kıskansın diye...

İsrail Kurd” dergisini çıkaran PKK'lı Davud Bağıstani: Toprağımız İsrail gibidir. Biliyor olman lazım, öldürmezsen seni öldürürler. Hamas'ı öldürmezsen Hamas seni öldürecek.

Belgeseli hazırlayan İtai Anghel: Ok , ilk defa anladım ki İsrail burada düşman değil.

İsrael Kurd kitabının yazarı Çoban'a soruyor: “Bu bizim dergimiz İsrael Kurd. Burada İsrail'in bizim müttefikimiz olması gerektiğini yazıyoruz. İsrail ile problemin var mı?

Çoban: Yok

Belgeseli hazırlayan İtai Anghel: Anlıyorum ki Davud ve arkadaşları bu fikri devrime destek verenler. Bu da bana bölgedeki insanların bir İsrailli olarak bana neden ateş etmediklerini izah ediyor. Bunlarda 35 senelik resimler... Bu resimler taraflar arasındaki tarihi bağı anlatmaya yardım edebilir belki.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com