PKK Türkiye'yi kana bulayacak!

PKK Türkiye'yi kana bulayacak!
PKK Türkiye'yi kana bulayacak: 4 canlı bomba Türkiye'ye sokuldu!
AKP'nin açlılm politikaları tüm hızıyla sürüyor. Sınırları yol geçen hanına dönen Türkiye'ye isteyen terörist gruplar istediği gibi girip çıkarken istedikleri cephaneleri de sokuyorlar. AKP hükümetinin yanlış dış politika izlemesi, yukardan gelen emirler doğrultusunda güvenlik güçlerimizin Doğu ve Geneydoğu ilerini resmen PKK kontrolüne bırakması, PKK'yı güçlendirmenin yanında aynı zamanda cesaretlendirdi.
 
PKK'nın AKP hükümetine verdiği gözdağıyla her istediğini yaptırması ilerleyen günlerde Türkiye'nin başına büyük işler açacağa benziyor. İstihbarat birimlerinin edindiği bilgilere göre PKK Türkiye'yi kan gölüne çevirmeye hazırlanıyor. Bunun için Türkiye'ye Suriye sınırından 4 tane canlı bomba sokulduğu, bunların şehir merkezlerinde büyük kalabalıklar içerisindepatlatılacağı öğrenildi.
 
PKK bu eylemi ile AKP'yi hem hızlı olması konusunda, hem de her istediklerinin olması konusunda büyük bir uyarı niteliği taşıyacağı gelen bilgiler arasında. PKK'nın Türkiye'ye soktuğu 4 canlı bombanın isimleri ise şöyle: Jemal İ., Muhittin K., Saad A. ve Abdullah A. ile bu ekibe yardımcı olacak Muhsin R., Nusret M., Mürşit A., Hüseyin A. ve Sansani M.
 
Bu isimler ve diğer bilgiler 81 il emniyet müdürlüklerine istihbarat birimleri tarafından ulaştırıldı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com