PKK'nın kurucusundan AKP'ye övgüler!

PKK'nın kurucusundan AKP'ye övgüler!
AKP'li bakanlar PKK'nın kurucularından olan işadamının düğününde boy gösterdi.
PKK'nın kurucularından biri olan olan Milli Aşireti’nin lideri Mehmet Milli Ankara'da oğlu Ahmet Emir, Mehmet Emir Şuap, Torunu Herdem Ahmet Emir’in yanı sıra Moldovya'da bulunan bir Türk okulunda okuyan ve Müslüman olan beş Moldovya'lı çocuğun sünnetlerini Ankara Etlik'te bulunan Süleymaniye Külliyesinde yaptı.
 
Sünnet düğününe AKP'liler akın etti!
 
Sünnet düğününe Bakan Faruk Çelik, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AKP Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Kasım Gülpınar, Mehmet Akyürek, Seydi Eyyüpoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Eyüpnebi Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, işadamları ve çok sayıda aşiret temsilcisi katıldı.
 
PKK'nın kurucusundan AKP'ye övgüler!
 
12 Eylül darbesi öncesi Türkiye’yi terk eden ve Kürt açılımı başlayınca geri dönen Milli Aşireti’nin lideri Mehmet Milli AKP'ye övgüler yağdırdı. Milli'Türkiye’yi seven bir iktidar olursa bugünlrei göreceğimizi biliyorduk. Ama eskiler işin başında olsaydı bugünleri hayal bile edemezdik. Hep diyorduk, imanlı, cesur bir iktidar gelirse bu işin çözüleceğine inanıyorduk. Allah’a çok şükür bugünleri bize gösterdi' dedi. (BCE)

O düğünden birkaç kare:

 
 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com