PKK'ya lanet okudular!

PKK'ya lanet okudular!
Kahramanmaraş'ta şehit düşen polis memurunun baba ocağına ateş düştü.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde bir petrol istasyonu yakınında görev yapan trafik ekibine teröristlerce açılan ateşte şehit olan Yavuz Bayal'ın Aksaray'daki evinde hüzün ve gözyaşı var.
 
BÜYÜK HÜZÜN YAŞANDI
 
Şehit annesi Hicran Bayal, "Oğlum en yüksek mertebeye yükseldi. Dileğim PKK'nın kökünün kazınması, vatan sağolsun" dedi. Kahramanmaraş'ta hain saldırıda şehit edilen polis memuru Yavuz Bayal'ın evinde acı haberin duyulmasıyla birlikte büyük bir hüzün yaşandı. Baba Mustafa Bayal hemen Kahramanmaraş'a giderken, şehit annesi Hicran Bayal taziye ziyaretlerini kabul ediyor.
 
"BAŞKA AİLELER AĞLAMASIN"
 
Komşularıyla evde Kur'an-ı Kerim okuyan anne Hicran Bayal, "Söyleyecek bir şey yok. Oğlum mertebelerin en büyüğüne yükseldi. Şehitlik mertebesine erişti. Dileğim PKK'nın kökünün bitmesi. Vatan sağolsun. Başka aileler ağlamasın, yuvalar kararmasın onu istiyoruz" dedi.
 
"TERÖRÜ LANETLİYORUZ"

 
Şehidin polis memuru olduğu öğrenilen dayısı Cengiz Kütük ise, "Terörü lanetliyoruz. Vatanımız sağolsun. Allah'ım askerimize, polisimize uzun ömür versin. Sayın Başbakan'dan da bu işin biran evvel çözümlenmesini istiyoruz" diye konuştu. Şehit ailesinin evinin önünde 112 Acil Servis ekipleri oluşabilecek bir rahatsızlığa karşı hazır bir şekilde bekletiliyor.
 
Şehit polisin kendisi gibi polis memuru olan Tuğba Bayal ile 1,5 yıllık evli olduğu, eşinin de Pazarcık'ta görev yaptığı öğrenildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com