Plajda seks muhabbeti!

Plajda seks muhabbeti!
Plajda belden aşağı kadın muhabbeti mi olur demeyin, olur! Hem de nasıl?

Elmakurdu- Belden aşağı kadın muhabbeti mi olur demeyin, olur! Hem de herkese açık olan bir yerde... Nerede? Çoluk çocuk, ailece gittiğimiz bir plajda! Hiç kimseye  ve hiçbir şeye aldırmadan yapılan bir muhabbet!  30 yaşını aşmış, göbekli, eğitimli, çalışan kadınlardan bahsediyorum.

Bir cumartesi sabahı... Doğruldum yataktan... Bugün güzel bir gün çünkü iş hayatının arasına bir günlük tatili sıkıştıracağım! Heyecanla açtım gözlerimi, İstanbul'un stresinden kurtulacağım bir günlük kaçamak tatilime...

Bugün denize gireceğim ben ve yüzeceğim! Neyse küçük kız havalarında hazırlandım ben hızlıca, sabırsızlanan erkek kardeşimi daha fazla bekletmemek için! Hemen de kahvaltımı yaptım ve yola koyulduk. Plaja vardığımızda bomboştu... Güzel bir köşe kaptım kendime... Eşyalarımı yerleştirdim ve kızgın kumlardan serin sulara....

Denizden çıktığımda hemen yamacıma oturmuşlardı kadın görünümlü erkek düşünceli ablalar... Güneşe yattım ben... Onlarsa ölümcül sessizliklerinden sıyrılıp konuşmaya başladılar... Biraz da kulak kabarttım tabiki...

Ama ne konuşmak!  Normal kadınsal, eğlenceli söylemler beklerken ben...

"Oyun sitesinde biriyle tanıştım, acayip yakışıklı. Benim ruhumu tatmin ediyor. Konuşuyoruz uzunca bir süredir. Hayalimdeki erkek o ve hayalimdeki cevaplar... Ama yüz yüze gelirsem eminimki hayal kırıklığına uğrayacağım. Bu nedenle yüz yüze gelmekten kaçınıyorum."

"Bende bir kadınla tanıştım. Önce normal sandım, Aylarca muhabbet ettik, çok hoş bir muhabbeti vardı. Sonra bana aşık olduğunu söylemiş oyun sitesindeki diğer erkek arkadaşıma. Kadın lezbiyen çıktı inanır mısınız! Hemen sildim."

Tabi bu arada, bazısının  gözü faltaşı gibi açılmış, bazısı ise gayet normal dinliyor anlatılanları...

Sonra içlerinden biri başladı, bu tarz ilişkilerin sadece seks için olduğunu anlattığı konuşmasına... Kendinden ve çevresinden verdiği örnekleriyle...

Tüm ailelerin çoluk çocuk geldiği bir plajda, tüm o insanların arasında, hiç kimseye aldırmadan yaşadıklarını ağızları sulanarak anlatan bu kadınlar uyandırdı beni 20 küsur yıllık uykumdan...

İşte o zaman anladım, ne kadar dejenere olduğumuzu ve bunun farkında bile olmadan ve bunu matah bir şey sanarak yaşadığımızı... Bir de yaşadığımız sıradışı ilişkilerle hava atmaya kalkacak kadar  kör olduğumuzu!

Bunlar meslek sahibi, işi gücü olan ve aklı başında dediğimiz kadınlardan sadece birkaçıydı... Bulundukları ortamın dışında olmanın verdiği özgürlükle birden  gerçek yüzleri çıkıverdi belki de dışarı! Belki de normal hayatlarında evliler ve birer çocuk sahibiler!

Günümüzde kadın cinayetlerinin sıkça görüldüğü, bunun için kadınların da insan olarak erkeklerle eşit olduğunu, eşit haklara sahip olduğunu anlatmaya çalıştığımız şu günlerde şok etkisi yarattı bu kadınlar küçük dünyamda!

Yok dedim, hayır olamaz! Bu kadar da değil, kişisel haklara sahip olmak demek, insan gibi yaşamak demek, şiddet, zulüm görmemek demek bu değil!

Plajdan ayrılırken tüm coğrafyamı altüst eden kadınlara baktım son bir kez... Hatırladığım yüzlerindeki o hiç gitmeyen hain gülüş!

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com