Podyum kazası Çağla Şikel'e yaradı!

Podyum kazası Çağla Şikel'e yaradı!
Fashion Week İstanbul’da yer alanlar arasında podyumda geçirdiği kaza ile olay olan Çağla Şikel en çok konuşulan isim oldu.

Moda tutkunları ile sanat, iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimlerinin de büyük ilgi gösterdiği, Fashion Week İstanbul Moda Haftası rüzgar gibi geçti. 7 - 11 Ekim tarihleri arasında Kuruçeşme Arena da, Hakan Akkaya’dan Cengiz Abazoğlu’na kadar birbirinden ünlü marka ve isimlerin yeni kreasyonlarını tanıttığı 43 defile ve sunumun gerçekleştiği Fashion Week İstanbul’a, medyanın da geniş yer verdiği ortaya çıktı. Medya takip ajansı Interpress’in yaptığı araştırmada, İstanbul Moda Haftası’nın yazılı ve görsel medyada toplam 238 haberde yer aldığı belirlendi.

Podyumda yer alan ünlü isimler içinde en çok Çağla Şikel konuşuldu
 
Fashion Week İstanbul’da düzenlenen defile ve sunumlarda yer alan ünlü isimler arasında en çok Çağla Şikel’in isminin geçtiği belirlendi. Interpress’in yaptığı aynı incelemede, medyada yayınlanan haberlerde Ajda Pekkan, Ebru Şallı, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Ceyda Ateş ve Galatasaray’ın Hollandalı oyuncusu Snejder’in eşi Yolanthe Cabau’nun öne çıktığı saptanırken, Çağla Şikel’in ise podyumda geçirdiği kaza sonrası medyada 32 haber ve yorumlarda yer alarak hafta boyunca gündemden düşmediği tespit edildi.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com