Podyumda Mahidevran rüzgarı

Podyumda Mahidevran rüzgarı
Haliç Üniversitesi moda tasarım öğrencilerinin tasarımlarının sergilendiği defilede Mahidevran rüzgarı esti.
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin güzel oyuncusu Nur Fettahoğlu'nun podyuma çıktığı defile, Co Co Mendy's de gerçekleşti.
 
Ünlü koreograf Erez Eğilmez tarafından gerçekleştirilen gece misafirlerin yoğun ilgisi ve bazı misafirlerin dışarıda kalması nedeniyle yaklaşık 1 saatlik gecikme ile başladı. Mekan içindeki bir üniversite yetkilisinin Erez Eğilmez'e mekanda yer kalmadığından dolayı 'bazı insanları yerinden kaldırın' diyerek hakarete varan davranışlar sarf etmesi üzerine kısa bir gerginlik yaşandı. Erez Eğilmez bundan dolayı geceyi terk etmeye niyetlendiysede görevliler ve danışmanlar tarafından sakinleştirilerek konu tatlıya bağlandı.
 
Moda tasarım öğrencileri tarafından tasarlanan kaftanı ile izleyenlerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Nur Fettahoğlu defilede büyük ilgi görürken, uzun süre ayakta alkışladı. Fettahoğlu, dizdeki rolü ile örtüşen kıyafeti ile tüm dikkatleri üzerine çekti. 'Lale Devri' dizisinin güzel oyuncusu Açelya Elmas, yakışıklı manken Yüce Arslan'ında podyuma çıktığı defileyi Taş bebek lakaplı efsane sanatçı Gönül Yazar da protokolden izledi.
 
Ünlü oyuncu Çiğdem İrtem ise en büyük alkışı aldı .Haliç Üniversitesi Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Sinan Artan, Rektör vekili Prof. Dr. Önder Özkazanç, Prof. Dr. Şebnem Temir ve Prof. Dr. Esin Sarıoğlu da öğrencilerin tasarımlarını dikkatle izlediler. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com