Poker Suratlı Adamdan Fener'e Hayır Yok!

Poker Suratlı Adamdan Fener'e Hayır Yok!
Hıncal Uluç Fenerbahçe'nin hocası Aykut'u değerlendirdi..

Fenerbahçe'yi taşıyamıyor.Poker suratı ile kenarda duran hoca takım ruhu veremez. Seçtiği takım da değişiklikleri de...
Fenerbahçe'nin 2-1'lik Gaziantepspor yenilgisi sonrası Aykut Kocaman'ı değerlendiren Hıncal Uluç, 'F.Bahçe'yi taşıyamıyor... Poker suratı ile kenarda duran hoca takım ruhu veremez. ' dedi.

FENER'İ TAŞIYAMIYOR
Aykut Kocaman bu Fenerbahçe'yi taşıyamıyor! Taşıyamıyor, açık... Fenerbahçe'nin iyi oynadığı, iyi göründüğü maçlara bakın. O maçta ya çok iyi bir Emre var, ya da çok iyi bir Alex var. Bu ikisinden biri iyi oynamadığı zaman ya da takımda olmadığı zaman Fenerbahçe'nin 'futbol' diye ortaya koyduğu bir şey yok. Dia gibi bir adam 85'te, Niang bir adam 90'da sahaya giriyorsa bu kadronun eksik ya da yanlış olduğunu kimse söyleyemez. Fenerbahçe'nin pek çok kişinin gıpta edeceği bir kadrosu var geçen seneki Galatasaray gibi... Ama o Galatasaray'ı nasıl Rijkaard taşıyamadıysa bu Fener'i de Aykut taşıyamıyor.

POKER SURATI İLE TAKIM RUHU YARATAMAZ
Psikolojik olarak taşıyamıyor. Başından beri söylüyorum; poker suratı ile kenarda duran hoca takım ruhu yaratamaz. O takıma adrenalin yüklemesi yapamaz. İşler iyi gittiği zaman gider ama futbolcu kenara baktığı zaman, kenarda boş bakan bir surat gördüğü zaman, anlamsız bakan bir surat gördüğü zaman, öfkesiz ya da sevinçsiz bakan bir surat gördüğü zaman havaya girmez. Büyük takımın, büyük hocası olmak lazım. Büyük hoca da kendini kenarda belli eder. Aykut ya marifet zannediyor böyle görünmeyi ya da hakikaten içinde böyle bir ruh yok. Fener yenmiş ya da yenilmiş umurunda değil. 'Ben işimi yaparım, paramı alır giderim.' Aykut'un görüntüsü bu...

AYKUT'TAN HAYIR YOK
Yaptığı işe bakınca da seçtiği takım da doğru değil. Yaptığı değişiklikler de doğru değil. İşler iyi gidiyorsa mesele yok; gitmiyorsa, Aykut'tan hayır yok. Böyle büyük takımın hocası olunmaz. 'Efendim Hıncal da hiçbir hocayı beğenmiyor'; ne yapayım!.. 'Adım kötüye çıkmasın' diye beğenmediğim bir adam için 'Beğendim' diyecek halim yok.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com