Polat Alemdar yine ölmüyor!

Polat Alemdar yine ölmüyor!
Polat fragmanda öldü olarak gösterildi, ancak...

Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun soluksuz izlenecek 175. bölümü, 20 Aralık Perşembe akşamı Atv ekranlarında olacak.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünde yaşanacaklar:

Patlamanın olduğu yerden Polat'ın cesedini çıkaran Abdülhey ve Cahit şimdi ne yapacak? Cahit intikam için kimi hedef gösterecek? Hatta ekip öyle bir çaresiziğe düşecek ki intiharın eşiğine gelecek.

Polat'ın öldüğü haberini alan Savcı Leyla, bu haberi Nazife anneye nasıl verecek?

Nazife annenin tepkisi ne olacak? Ömer babanın kalbi bu haberi kaldırabilecek mi?

Polat'ın ölümünü bir basın toplantısıyla duyuran Savcı Leyla'yı gazeteleri açtığında bekleyen şok ne? Leyla'nın bundan sonraki adımı ne olacak? Leyla'nın karşısına sürpriz bilgilerle hangi isim çıkacak?

Abdülhey, Cahit ve Leyla'nın sorgulamak istedikleri isim kim? Baskına gittiklerinde onları bekleyen büyük sürpriz ne olacak?

Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 20 Aralık Perşembe akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 175. bölümünde olacak.

POLAT YİNE ÖLMEDİ

Ancak bütün bu gelişmeler ışığında fragmandaki bir detay dikkatlerden kaçmadı. İhtiyarlar Heyeti üyelerinin tek tek öldürülüyor ve fragmanın 33. saniyesindeki gözlüklü karakterin Polat Alemdar olduğu tahmin ediliyor.

İşte dizideki gözlüklü o karakter;
 VİDEO İÇİN TIKLAYIN...   (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com