Polat şok etti!

Polat şok etti!
Kadir Çöpdemir'in programına katılan Necati Şaşmaz yaptığı itiraflarla izleyenleri güldürdü.
Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği programa tezagüratllarla giren Şaşmaz günde 80 bardak çay içtiğini itiraf edince programda eğlenceli anlar yaşandı.
 
Necati Şaşmaz "Amerika’ya gidemedim. Şerden hayır çıktı. 11 Eylül’de ikiz kulelerin yıkılması şerse şerden hayır çıktı. Gidemedik. Önüme ne kadar engel çıkarsa çıksın, aşmaya çalıştım. Hiç İngilizce bilmeden Kanada’ya gittim. Hiç oyunculuk bilmeden eğitim almadan bu işe girdim. Birazcık sebat etmek, çalışmak, yıkılmamak lazım!" dedi ve günde 80 bardak çay içtiğini itiraf etti.
 
Kadir Çöpdemir "Polat Alemdar’da imrendiğiniz ya da doğru bulmadığınız neler var" diye sordu. Necati Şaşmaz’ın bu soruyu"Doğru bulmadığım bir tarafı olmadı. Polat’ı daha gerçekçi kılmak isterdim ama arz talep meselesi." diyerek yanıtladı.
 
Kadir Çöpdemir "Polat Alemdar’ın hangi sorununuzu çözmesini isterdiniz?"deyince, Şaşmaz "halkın yanıtları" şeklinde cevap verdi.
 
Kadir Çöpdemir’in "eğer bir gün oyunculuk bitirse ne iş yaparsınız" soruna Necati Şaşmaz’ın yanıtı "Birçok şey yapabilirim, kitap yazarım, şiir yazarım, müzik yaparım." oldu.
 
GÜNDE 80 BARDAK ÇAY İÇİYORUM
 
Şaşmaz’ın bir sırrı da günde 80 bardak çay içtiğini açıkladığı andı. "Şimdi 30 bardağa indirdim" diyen Şaşmaz, dizideki son maskeli sahnelerinde bile pipetle çayını içtiğini açıkladı. (AAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com