Polat Ve Yıldırım Çekin Gidin!

Polat Ve Yıldırım Çekin Gidin!
Cengiz Semercioğlu, Aziz Yıldırım ve Adnan Polat'ı yerden yere vurdu..

Fenerbahçe'nin POAK'a Galatasaray'ın da Karparty Lviv takımına elenerek Avrupa'ya erken havlu atması kuşkusuz Türk futbolu adına utanç verici bir durum. Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, her sezon öncesi Avrupa'da final Türkiye'de ise şampiyonluk vaatleriyle taraftarlarını kandırmayı devam eden Aziz Yıldırım ve Adnan Polat'ı "Çekin gidin" başlıklı yazısıyla eleştirdi.

ÇEKİN GİDİN
Bunlar bizimle dalga mı geçiyorlar? Maç sonrası Rijkaard, “Futbolcularımın mücadelelerinden memnunum” diyor. Aykut Kocaman da ha keza... Takımın performansından memnunmuş. Lütfen çekin gidin beyler. Sözüm Adnan Polat’la Aziz Yıldırım’a... Rijkaard’ınızı da alın, Aykut’unuzu da alın, çekin gidin. Utrecht, Tiraspol, Debrecen, Ponzan gibi Avrupa’nın adı sanı duyulmamış kulüpleri UEFA’da oynuyor, koskoca Galatasaray’la Fenerbahçe yok.

AYIPTIR, GÜNAHTIR
10’da biriniz bütçesi olmayan kulüplere eleniyorsunuz. Polat hâlâ “transferde son aşamaya geldik” diyor. Yahu bu saatten sonra alsan ne olur, almasan ne... Bırakın Avrupa’da gruplardan çıkmayı, çeyrek final oynamayı, final kovalamayı, daha gruplara bile kalamıyorsunuz.
Galatasaray’la Fenerbahçe’nin hayallerini, hedeflerini küçülttükçe küçülttünüz. Sadece Galatasaray’la Fenerbahçe’ye değil Türk futboluna yazık ediyorsunuz... Bu yüzden hemen çekin gidin...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com