“Polat”ın ihanetini kayınpeder ortaya çıkardı

“Polat”ın ihanetini kayınpeder ortaya çıkardı
Necati Şaşmaz’ın kayınpederi Ahmet Kaşıkcı “Necati kızımı yaz sonu istemeye geldi” dedi. Bu sözler Şaşmaz’ın o dönem aşk yaşadığı Nur Fettahoğlu’na ihanet ettiğini ortaya çıkardı.

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın kendisinden 21 yaş küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesinin yankıları sürerken, ünlü oyuncunun kayınpederinin yaptığı açıklama kafa karıştırdı.
 
Vatan gazetesinin haberine göre  işte Şaşmaz’ın mühendis olan kayınpederi Ahmet Kaşıkcı’nın çok konuşulacak açıklamaları:
 
- Necati Şaşmaz ile dayımız Ömer Lütfi Mete vasıtasıyla tanışıyorduk. Ama öyle ailece görüşmüyorduk. Şunu belirteyim; Nagehan kocaman bir kız, üniversiteye gidiyor. 18 yaşını geçmiş, çocuk da değil aklı başında bir kız. Sevdikten sonra bir şey de diyemezsiniz. Biz de ailesi olarak bir şey demedik. Evlendiklerine mutlu da olduk. Şu anda kızım çok mutlu. Bu sabah (dün) aradı, sesi de gayet neşeli geliyordu.
 
- Kızım Necati ile bu yıl yaza doğru bir yerde tanışmış. Zaten aileler Ömer dayı sayesinde birbirlerini biliyordu. Necati de Ömer dayının yanında olan bir insan. Nagehan ile Necati, Ömer dayının cenazesinde de birbirlerini görmüşlerdir. Ama tanışmaları görücü usulü değil. Nerede tanıştıklarını bilmiyorum. Bir kız babasına böyle bir şeyi söyler mi? Bunu eşim biliyordur, o da söylemez. Kızım bana ilk “Baba seviyorum, evlenmek istiyorum” dediğinde üzüldüm. Her baba gibi kızım evimizden gidecek diye üzüldüm. İlk kızım evleniyor. Onun şokunu yaşadım. Ama sonradan düşündükçe insan seviniyor. Nage-han eninde sonunda evlenecekti. Benim eşim de çok erken evlendi. Hesaplayın işte kızım 20, karım 38 yaşında. Ben de 43 yaşındayım.
 
- Necati kızımı bu yaz sonu istemeye geldi. Her şey usulüne uygun oldu. Babası ve annesiyle geldi, kızım kahveleri yaptı. Babası Abdülkadir Şaşmaz çok sevdi-ğim saygı duyduğum bir insandır. O gün isteme olayları oldu. Daha sonra iki tarafa da soruldu, fikirleri alındı.
 
- (Şaşmaz ile kızının arasındaki 21 yaş farkı için) Yaş farkının ileride bir sıkıntı oluşturacağını sanmıyorum. Aksine pozitif bakıyorum. Çünkü çok severek evleniyorlar. Bu nikah aylar öncesinden planlandı, öyle ani bir nikah olmadı.
 
- Kızım, Yıldız Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset 3. sınıf öğrencisi. Okuluna devam etmek istiyor. Şaşmaz ailesi de bitirmesini istiyor.
 
- Nagehan, sakin, sessiz yapıda bir kızdır. İki kızım daha var. Kardeşleri ablalarının evlenmek istediğini duyduklarıda çok şaşırdılar. Ama sonradan onlar da çok sevindiler.
 
NUR FETTAHOĞLU BİR KEZ DAHA YIKILACAK
 
Necati Şaşmaz’ın kayınpederi Ahmet Kaşıkçı’nın “Kızımı yaz sonu istemeye geldiler” sözleri en çok da Nur Fettahoğlu üzecek. Şaşmaz’ın Fettahoğlu ile ilişkisi sürerken kız istemeye gittiği kayın-pederinin açıklamasıyla ortaya çıktı. Şaşmaz’ın o tarihlerde Fettah-oğlunun Beykoz’daki evinde beraber yaşadığı iddia edildi. Çiftin Ekim ayının ortasında ayrılık kararı aldığı öğrenildi. Fettahoğlu’nun canlandırdığı Mahidevran dizide Hürrem Sultan’ın entrikalarıyla karşı karşıya kalıyor.
 
AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ
 
Şaşmaz’la 1,5 yıl gözlerden uzak bir ilişki yaşayan Fettahoğlu, iddiaya göre sürpriz nikâhı öğrenince şoka girdi. İki ay önce ayrıldığı eski sevgilisinin bu kadar kısa bir süre içinde başkasıyla evlilik kararı almasına çok şaşıran oyuncu, ağlama krizine girdi.
 
2 GÜN YEMEK YEMEDİ
 
Üzüntüden iki gün boyunca hiçbir şey yemediği, “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin setinden de izin aldığı söylenen Nur Fettahoğlu’nu teselli etmek, yakınlarına düştü. Dostlarının telkinleriyle kendini toparlamaya çalışan Fettahoğlu, dün de onların isteği üzerine dışarı çıktı, Nişantaşı’na gitti.
 
Düğünden sonra ilk kez görüntülenen oyuncu, objektifleri görünce başını yere eğdi, konuşmak istemedi. Makyajsız olduğu gözlenen Fettahoğlu, Şaşmaz’la ilgili hiçbir soruya yanıt vermedi, “Kesinlikle konuşmayacağım. Bu konuda benden laf alamazsınız” diyerek aracına bindi ve oradan uzaklaştı.
 
GÖZLERİ DOLDU
 
Sorular karşısında gözleri dolan Nur Fettahoğlu, fotoğrafları çekilirken gülümsemeye çalıştı.   (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com