Polat'ın Küçük Kızlarla Fuhuşu!

Polat'ın Küçük Kızlarla Fuhuşu!
G.Saray başkanı Adnan Polat, NTV SPOR'da katıldığı “Yüzde Yüz” futbol programında çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Sarı kırmızılı takımın aldığı başarısız sonuçlardan, kendi hakkında ortaya atılan şok iddialara kadar birçok konuda açıkyüreklilikle konuşan Polat, adeta içini döktü.

BU NE İĞRENÇ İFTİRA

ADNAN Polat, hakkında karalama kampanyası başlatıldığını da belirterek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu: “Güya ben sık sık Uzak Doğu’ya gidip, yaşı küçük kızlarla beraber oluyormuşum. Bunlar kasete çekilmiş ve Sayın Mesut Yılmaz bu görüntülerle bana şantaj yapıp, kumar borçlarını ödetiyormuş.

Adnan Sezgin bir sırrımı biliyormuş, bunun için ondan vazgeçemiyormuşum. Sezgin ile Rusya’da bir sürü kızla uyuşturucu partisi yapmışız. Polis başmış ve bizi o dönemin başbakanı kurtarmış. Bu görüntüler Aziz Yıldırım’ın elindeymiş ve bu yüzden onun dümen suyuna gidiyormuşum. Aziz Yıldırım bana bunları anlatarak, “Düşünebiliyor musun, seni uyuşturucu müptelası, beni şantajcı yapıyorlar. Böyle şerefsizlik olur mu?” dedi. Bu haberler birileri tarafından medyaya servis ediliyor. Merak ediyorum arkasından ne gelecek.”

Beşiktaş geride kalır

“Bizim rakibimiz her zaman Fenerbahçe’dir. Bu sezon da yine Fenerbahçe olur” diyen Polat, kendisine Beşiktaş ve son şampiyon Bursaspor’un da sorulması üzerine ise, “Beşiktaş ve diğerleri daha geride olur” diye konuştu.
Alınan kötü sonuçlara değinen Adnan Polat, “Avrupa’dan elenmemizin ve lige kötü başlamamızın sebebi, transferlerin gecikmesi değil, önemli oyuncuların sakatlanmasıydı. Hiç sakatlanmayan Cana geldi sakatlandı. Pino sakatlandı. Çağlar ameliyat oldu. Böyle bir şey olabilir mi?” dedi.

Sezgin’den niye ayrılayım

Eleştirilerin hedefi haline gelen Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin’e olan desteğini bir kez daha yineleyen Adnan Polat, “Adnan Sezgin’i kurban ilan ettiler, kellesini istiyorlar. Her şeyine kefil olduğum birinden niye ayrılayım? Başarısızlık varsa hepimizin” cümleleriyle tepkisini dile getirdi.

12 yaşından beri istiyorduk

POLAT, “Fatih Tekke’yi Galatasaray getirdi ama Başiktaş aldı” şeklindeki iddiaları şu sözlerle cevapladı: “Ben Fatih’i 12 yaşından beri Galatasaray’a almak istiyorum. Bize gelmeyi arzu ettiğini öğrendik. Adnan Sezgin, transferini gerçekleştirebileceğimizi söyledi, görüştük fakat şartları bize uygun olmadığı için almadık. Sonra Beşiktaş’la görüşmüş ve anlaşmış.”

Rijkaard’la yeni sözleşme

ADNAN POLAT, teknik direktörlük için Fatih Terim’le görüşmediklerini belirtirken, “Rijkaard’a geçen yıl iki sene uzatmayı teklif ettim ama o önce aldığı parayı hak etmek istediğini söyledi. Bu sezon ne olursa olsun, uzatacağım kontratını” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com