Polat'tan Ünal Aysal'a cevap!

Polat'tan Ünal Aysal'a cevap!
Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Spor Toto Süper Lig takımalrından Galatasaray'da Adnan Polat ve ekibinin mali genel kurulda idari yönden ibra edilmemesi şu anki başkan Ünal Aysal'ın önünü açmış, ancak kulübün geleneklerine ters düşen bu yöntem uzun süre tartışılmıştı.

Aysal yönetiminin eski başkanı onore etmek için Haziran'da 'Dostluk ve Kardeşlik Kongresi' adı altında bir genel kurul yapmayı planladığı haberleri sarı-kırmızılı camiada geniş yer buldu.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre ; Polat ve ekibinin idari yönden ibrasızlığının giderilerek 'iade-i itibar'ını sağlamayı amaçlayan bu girişim konusunda eski başkan herkesten farklı düşünüyor. Kongrenin iade-i itibar için değil, camiayı bütünleştirmek için yapılması gerektiğini vurguluyor.

'NE İSTİYORLARSA YAPSINLAR!'

28 Mart 2011'deki mali genel kurulda yaşananlardan dolayı oldukça kırgın olan Adnan Polat, "Benim iade-i itibara ihtiyacım yok. Galatasaray kulübüne bu saygısızlıkları, terbiyesizlikleri yapanların iade-i itibara ihtiyacı var. Sokaklardaki adam benim iade-i itibarımı vermiş, o bana yeter. Benim yönetimim ibra olmuş, denetleme kurulum ibra olmuş, bütçem kabul görmüş. Daha iade-i itibara ne gerek var? Ben zaten kendimi biliyorum" diye konuştu.

O gün yaşananları unutamayan Polat şöyle devam etti:

"Sonuçta bu olay benim değil, G.Saray kulübünün üzerinde leke olarak kaldı. Sayın Ünal Aysal, bu lekeyi ortadan kaldırmak için böyle bir girişimde bulunuyor. Ne istiyorlarsa yapsınlar"

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com