'Polis Abisi'nin gizli ziyareti Sabah'ın sürmanşetinde!

'Polis Abisi'nin gizli ziyareti Sabah'ın sürmanşetinde!
Cemaat-Hükümet savaşında AKP'nin medyadaki neferi haline gelen Sabah Gazetesi, Cemaat'in gizli lideri olduğu iddia edilen Osman Hilmi Özdil'le ilgili çarpıcı haberlerine bir yenisini daha ekledi.
Sabah Gazetesi, Cemaat'in Emniyet'teki imamı Osman Hilmi Özdil'in, 17 Aralık operasyonundan bir gün önce Zaman Gazetesi'ni ziyaret ettiğini saat ve dakika göstererek yazdı.
 
Sabah Gazetesi, günlerdir paralel devletin Emniyet'teki adamı olduğu iddia edilen Özdil hakkında haberler yapmaya devam ediyor. Cemaat kanadının tüm yalanlamalarına karşılık Özdil ile ilgili çarpıcı bir iddia daha "İmam'ın zaman ayarlı ziyareti" başlığıyla bugün gazetenin sürmanşetinde yer buldu.

İşte o haberin ayrıntıları:
 
SABAH, dün Türk basınında ilk kez fotoğraflarını yayımladığı paralel devletin imamı Osman Hilmi Özdil'in 17 Aralık operasyonundan bir gün önce, 16 Aralık'ta Zaman gazetesini ziyaret ettiğini belgeledi
 
İKİ SAAT KALDI
 
SABAH, Türk basınında ilk kez bulup görüntülediği paralel devletin imamı Kozanlı Ömer lakaplı Osman Hilmi Özdil'in yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun başladığı 17 Aralık 2013 tarihinden bir gün önce, 16 Aralık'ta Zaman gazetesini ziyaret ettiğini belgeledi. Özdil'in, Zaman Gazetesi'ni sadece ziyaret etmiş olması değil, bu ziyaretin Türkiye'yi sarsan 17 Aralık operasyonundan yalnızca bir gün önce gerçekleşmiş olması anlamlı.
 
Yanındaki arkadaşı ile birlikte Volkswagen Passat marka aracıyla Zaman Gazetesi'nin Yenibosna'daki binasına giden Özdil, burada iki saat kaldı. Binaya saat 13:40 sularında protokol kapısından giriş yaptı, saat 15:47 sularında yine protokol kapısından çıktı.
 
Özdil'in, içeride gazetenin üst yönetimi ile görüştüğü tahmin ediliyor. SABAH Özel İstihbarat Bölümü'nün edindiği bilgilere göre Osman Hilmi Özdil, ayrıca 17 Aralık operasyonundan sonra Emniyet Teşkilatı'nda görevden almalar olunca Emniyet mensupları ile de buluştu.
 
MEDYA İMAMI H.S.
 
Osman Hilmi Özdil'in, Zaman Gazetesi başta olmak üzere basınla temasında aracı isim ise cemaatin medya imamı H.S. Medya imamı H.S.'nin en önemli görevi, cemaatin yürüttüğü operasyonların başlamasından sonra emniyet ve yargıdan bilgi/belge alıp gazetelere, kimisi virgülüne kadar yazılmış metinler ya da bilgi servis etmek. Çok gizli bilgi/belgeler teknik takibe takılmasın diye mail yoluyla değil, flash belleklerle adresine ulaştırılıyor."

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com