Polis Gerçek Sandı Dizi Setini Bastı!

Polis Gerçek Sandı Dizi Setini Bastı!
Üsküdar'da bir televizyon dizisi çekimi sırasında büyük bir tehlike atlatıldı. Soygun sahnesi çekimini gerçek zanneden polis dizi setini basarak oyunculara silah çekti...

Polis, dizi çeken oyunculara kuyumcu soyuyorlar sanıp silah çekti.

Senaryo gereği kuyumcu soygunu sahnesi canlandıran oyuncuları gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine ilk gelen polis ekibi, kar maskeli soygunculara silah çekti. Ölümle burun buruna gelen oyuncular, uzun süre olayın şokunu atlatamadı.

Özel bir kanalda yayınlanan televizyon dizisi için Çengelköy Natoyolu Caddesi üzerindeki bir kuyumcuda gerçekleştirilen soygun sahnesi çekimini gören vatandaşlar, gerçek soygun yapıldığını sanıp polise ihbarda bulundu. Senaryo gereği kuyumcudan altın alan kar maskeli 4 soyguncu ile kuyumcu arasında silahlı çatışma çıktı.

Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar, panik içinde polis imdat 155'i arayınca olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede soygun mahalline gelen polis ekibi, kaçmak üzere olan soyguncularla karşılaşınca silahlarına sarıldı.

Gerçek soygun yapıldığını sanan polisler, mermileri namluya vererek ateş etmek üzereyken 'oyuncuların dizi çekildiğini söylemesi üzerine' durum anlaşıldı.

Oyuncu ve dizi ekibinin büyük tehlike atlattığı olay sırasında soyguncu kılığındaki 4 oyuncu, kendilerine silah doğrultan polisi dizi çektiklerine inandırmakta güçlük çekti. Bir süre sonra dizi çekildiğine ikna olan polis, silahlarını indirince ölümle burun buruna gelen oyuncular adeta şoka girdi.

Çevredeki insanların şaşkınlıkla seyrettiği olay sırasında ilginç görüntüler de yaşandı. Çevreyi tamamen saran polis, çekim sırasında kullanılan silahları toplayarak inceledi. Daha sonra kuyumcu dükkanındaki kameraları gören polisler, çekim izni olup olmadığını sordu. Olayla ilgili tutanak tutan polis iş yeri sahibi ile dizi ekibinden bir görevlinin ifadesini aldı.

Ölümden dönen soyguncu rolündeki oyunculardan Fatih Bekir Çavuşoğlu, "İlk defa böyle bir şey yaşıyorum. Polisler bize silah çekince neye uğradığımızı şaşırdık. Hala olayın şokundayım. Dizlerim titriyor. Büyük tehlike atlattık." dedi. Görgü tanığı kuaför Hamza Kırlaroğlu ise, "Kısa sürede çok sayıda ekip geldi. Silah çektiler. Bir anda çatışma çıkacak sandım. Ama çekim olduğunu anlayınca ortalık yatıştı." şeklinde konuştu.

Yaşanan karmaşa üzerine sahne çekimini iptal eden set ekibi, bir başka sahnenin çekimi için olay yerinden ayrıldı.

Habertürk

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com