Polis lojmanında bomba alarmı!

Polis lojmanında bomba alarmı!
Şanlıurfa'da, polis lojmanlarının bahçe duvarı üzerine bırakılan poşet, bomba paniğine neden oldu...

Lojman çevresinin yaya ve araç trafiğine kapatılmasının ardından yapılan incelemede, poşetin içerisinde kıyafet bulunduğunun belirlenmesi herkese rahat nefes aldırdı.

YOLLAR KAPATILDI

Gece geç saatlerde Emniyet Caddesi üzerinde bulunan Emniyet Müdürlüğü'nün arka kısmındaki polis lojmanlarının, bahçe duvarında büyük boy bir poşet görenler; bomba olabileceği endişesiyle durumu 155'e bildirdi. İhbarın ardından olay yerine sevk edilen çok sayıda polis, lojman çevresindeki yolları yaya ve araç ulaşımına kapatarak önlem aldı.

Lojmanlarda bulunan polis ailelerinin de dışarı çıkmaması konusunda yapılan uyarının ardından, bomba imha uzmanlarının gelmesi beklendi. Çağrı üzerine lojmana gelen bomba imha uzmanı, özel kıyafetini giydikten sonra poşeti inceledi. Ancak bomba imha uzmanı yaptığı incelemede poşetin içerisinde kıyafet bulunduğunu ve endişe edecek bir durum olmadığını belirledi. Fünye ile patlatılmayan poşetteki kıyafetlere polis, incelenmek üzere el koydu.

Kapatılan yollar yeniden ulaşıma açılırken, polisler poşeti bırakan kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com