Polis mezarlıkta intihar etti!

Polis mezarlıkta intihar etti!
57 yaşındaki Abdurrahim Kurt, bir mektup bırakıp Deprem Mezarlığı'nda intihar etti.

Kocaeli'nin ;Gölcük İlçesi'nde emekli polis memuru 57 yaşındaki Abdurrahim Kurt, bir mektup bırakıp Deprem Mezarlığı'nda, silahıyla başına ateş ederek yaşamına son verdi.
 
Gölcük Değirmendere Atatürk Mahallesi Meriç Apartmanı'nda oturan ;Abdurrahim Kurt, saat 10.00 sıralarında meslek taşı olan emekli başkomiser Abdullah Can'ı cep telefonuyla aradı. Arkadaşının sesinin tedirginliğinden şüphelenen Abdullah Can, ona nerede olduğunu sorduğunda, deprem kurbanlarının defnedildiği 17 Ağustos Mezarlığı'nda olduğunu söyledi.
 
Telefonun tamamen kapanması ile ;durumdan şüphelenen Abdullah Can, 17 ağustos Mezarlığı'na gitmesine rağmen onu bulamadı. Birkaç saat sonra mezarlık yakınından geçen bir kişi ;yerde yatan Abdurrahim Kurt'u ;görünce durumu polise bildirdi. Sevk edilen ekipler, elinde tabancası olan ve başından tek kurşunla vurulmuş Kurt'un cesedini buldu. Abdurrahim Kurt'un intihar etmeden önce bir mektup yazıp cebine koyduğu belirlendi. Polis, mektubun içeriğini açıklamadı. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet savcılığı soruşturmayı sürdürüyor.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com