Polis müdahalesinin ardından kaçan bir grup E-5'te terör estirdi

Polis müdahalesinin ardından kaçan bir grup E-5'te terör estirdi
Kazlıçeşme Meydanı'na girmek isteyen gruplara polis müdahale etti. Her yönden alanı zorlayan gruplar müdahaleyle karşılaştı.

Polis müdahalesinin ardından kaçan bir grup, Zeytinburnu Ambarlar üzerinden E-5'e indi. Yolu kesen göstericiler, bazı araçlara saldırdı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!

Zeytinburnu Metrobüs
durağı ile Zeytinburnu Metro istasyonuna zarar veren göstericiler, üst geçitten kopardıkları cam parçalarını da E-5'e attı.

Zarar görmek istemeyen araçlar, olay yerinden kaçmaya çalışırken, bütün yaşananlar üst geçitteki bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Gün boyu Davutpaşa, Bayrampaşa, Cevizlibağ ve Samatya sahil yolunda irili ufaklı olaylar yaşandı. Polis zaman zaman gaz bombası kullandı.Samatya sahil yolunda bir grup yol kenarındaki otları ateşe verdi. Polis, çıkan küçük yangını söndürürken bu gruptan 3 kişiyi gözaltına aldı.

Kaçmayı başaranlar bu kez Zeytinburnu Ambarlar üzerinden E-5'e çıktı. Grup, metrobüs durağı, metro istasyonu girişi ve üst geçite zarar verdi. Göstericiler, yol kesip E-5'de seyreden araçlara saldırdı. Polis olay yerine geç geldi. Göstericiler izlerini kaybettirken, geride büyük bir maddi hasar kaldı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com