Polis öğrenci evlerini basacak mı? Hüseyin Çelik yanıtladı

Polis öğrenci evlerini basacak mı? Hüseyin Çelik yanıtladı
CNN Türk'te yayınlanan Ankara Günlüğü'nde gazetecilerin sorularını cevaplayan Hükümet sözcüsü Hüseyin Çelik, Başbakan'ın 'Öğrenci evleri denetlensin' sözlerine açıklık getirdi.

Hüseyin Çelik, Başbakan'la konu hakkında görüştüğünü ve 'kızlı erkekli' kalınan öğrenci evlerine herhangi bir polis denetimi olmayacağını söyledi. Çelik, bazı evlerin fuhuş amaçlı kullanıldığını ifade ederken, Hükümet'in öğrenci yurtları ile ilgili düzenlemelerinin olacağını da sözlerine ekledi.

Başbakan Erdoğan'ın konuyla ilgili açıklamalarını hatırlatan Çelik, AKP'nin insanların hayat tarzlarına müdahale gibi bir politikasının bugün de yarın da olmayacağını iddia etti. Erdoğan'ın sadece öğrenci evleri konusunda tespitte bulunduğunu ve kimsenin,inancı dahil yaşam tarzlarına müdahele edilmediğini öne sürdü. 

Hüseyin Çelik'in açıklaması şu şekilde oldu:
 
"Sayın Başbakan bir şey söyledi, Kılıçdaroğlu'nun dikizleme mevzusuyla ilgili olarak. Sayın Başbakan, "Dolmabahçe'ye giderken bazı görüntülerle karşılıyorum bunları tasvip etmiyorum ama bunlara saygı duyuyorum" dedi. Başbakan bir tespitte bulunuyor, benim tespit ettiklerim var bunların içinde de tasvip etmediklerim var. (DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com