Polis otosunda küçük kıza tecavüz ettiler!

Polis otosunda küçük kıza tecavüz ettiler!
2 polis memuru Adana'da yardım isteyen 16 yaşındaki kıza ekip otosunda tecavüz etti.
Adana'da 16 yaşındaki kıza 1 polis memuru, 1 DJ ve 1 de kebabcı tecavüz etti. Gaziantep'ten evinden kaçıp Adana'ya kaçan kızın başına gelmeyen kalmadı. Genç kız halk otobüsünde polis memuru D.T. (38) ile tanıştı. D.T. ekip arkadaşı H.İ. (37) ile polis aracıyla genç kızı aldı. 3 saat gezdirdikten sonra polis araçlarının bulunduğu bir yerde, H.İ. araçtan indi, D.T. arka koltuğa geçti. Genç kız D.T.’nin ilişki teklifini reddetti. Ama tecavüzden kurtulamadı. Polis memuru daha sonra kızı radyoda DJ’lik yapan arkadaşı 29 yaşındaki A.K.’nin evine götürdü.
 
Genç kız DJ'in evinde bir gün kaldı. H.P., evden çıkıp otogara giderken yanında aracıyla duran C.G. (24), “Gideceğin yere götüreyim” dedi. Zorla ıssız yere götürüp tecavüz etti. Sabah da bir otelin önüne bıraktı. Polisin şüpheli bulup kimlik sorduğu H.P. polislerin isimlerini verdi. İddialar üzerine polis memurları D.T., meslektaşı H.İ., küçük kızın kaldığı evin sahibi A.K. ile kıza tecavüz eden kebapçı C.G. yakalandı. Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 2’si polis 4 kişi hakkında ‘çocuğa cinsel istismar ve hürriyetinden yoksun bırakma’ suçlarından dava açıldı. Duruşma, H.P.’nin duruşmaya çağırılıp dinlenmesi için ertelendi.
 
Hakkında 14.5 yıl hapis istenen polis memuru H.İ. ile 7 yılla yargılanan DJ A.K. de suçlamayı kabul etmedi. Sadece H.P.’ye yardımcı olduklarını söyledi. 29 yıl hapsi istenen kebapçı C.G. ise genç kızın yolda giderken kendisine el kaldırdığını belirterek, “Aracın içinde kendi rızasıyla ilişkiye girdik” dedi. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com