Polise grup seks teklif edince yakalandılar

Polise grup seks teklif edince yakalandılar
Ankara'da 16 erkekle grup seks yapan 4 kadın, müşteri gibi davranarak eve giren 2 polise de aynı teklifte bulununca gözaltına alındı.

Çankaya'da seslerden rahatsız olan komşuların şikâyeti üzerine Ankara Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Tunus Caddesi'ndeki bir evi takibe aldı. Birçok yabancı kişinin eve girdiğini belirleyen ekipler, apartman dairesinin randevu evi olarak kullanıldığını belirledi. 2 polis, kadınlara müşteri bulduğunu belirlediği Mehmet C.'yle bağlantıya geçti. Sivil polisler, kadınlarla bir saat geçirme karşılığında 120 liraya anlaştı.

Randevu evine müşteri olarak giden polis ekipleri, 4 kadının 16 erkekle grup seks yaptığını belirledi. Eve aldıkları polisle pazarlık yapan kadınlar, grup seks teklifinde de bulundu ve 500 lira istedi. Kadınlarla anlaşıp seri numarası belirlenen paraları veren polisler, ekiplere haber verdi. Kadınlara müşteri bulan Mehmet C., para karşılığında erkeklerle birlikte olan ve aralarında yabancı uyruklu bir kadının da bulunduğu Z.S., G.G., U.R. ve S.S. ile birlikte 16 kişi gözaltına alındı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com