Polisi cama sıkıştırdı 200 metre sürükledi

Polisi cama sıkıştırdı 200 metre sürükledi
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir şahıs, evraklarını isteyen ve elini uzatan polisin elini camı kapatarak sıkıştırarak polisi yaklaşık 200 metre sürükledi.

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir şahıs, evraklarını isteyen ve elini uzatan polisin elini camı kapatarak sıkıştırarak polisi yaklaşık 200 metre sürükledi.
Daha sonra polis otosuna çarparak kaçan şahıs, aracı bırakarak kaçtı ve sıkı bir kovalamaca sonucu ormanlık alanda yakalandı.
Akşam saatlerinde, Kütahya'dan Bilecik istikametine seyir halinde olan S. K.'nin (28) kullandığı 16 TS 706 plakalı otomobili Bozüyük'te durduran polis evrak ve ruhsat istedi. Evrakları almak için elini uzatan polisin elini aracın camına sıkıştıran sürücü S. K., bir anda polisin elini aracın camına sıkıştırdı ve hızla ilerlemeye başladı. Bu sırada polis yaklaşık 200 metre sürüklenirken, elbisesi parçalandı ve çeşitli yerlerinden yaralandı.
Polisin düşmesi sonucu hızla yoluna devam eden aracı polis ekipleri takibe aldı. Bu sırada kendini durdurmak isteyen ekip otosuna çarparak kaçmaya devam eden S.K., Vezirhan tarafında karşısına çıkan ekiplerden kaçmak için geri döndü.
Vezirhan'daki tünelleri geçen S. K., Bozüyük tarafından gelen ekiplere yakalanmamak için Tünel çıkışında şose yola girerek ana yoldan ayrıldı.
Kaldere mevkiine geldiğinde yolun bitmesi sonucu aracı terkederek ormanlık alana kaçan S.K. ve yanındaki kadın G. E., çalılıklara kaçarak kayıplara karıştılar.
Şahısları takibe alan ekipler ise ayak izlerini sürerek S. K. ve G. E.'yi ormanlık alanda saklandıkları yerde yakaladı.
Gözaltına alınan şahıslardan S. K.'nin 2 adet hırsızlık, 3 kasten adam yaralama ve 1 adet de genel güvenliği tehlikeye düşürmekten sabıkasının olduğu öğrenildi. Araçta bulunan G. E'nin sabıkasına rastlanmadı. Haber: AA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com