"Polisimiz Güven Kaynağımızdır"

"Polisimiz Güven Kaynağımızdır"
CHP Kütahya Merkez İlçe Eğitim Sekreteri Ali Kemal Yıldırım, Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin köklü ve temel kurumlarından olan Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü büyük bir heyecan ve sevin

CHP Kütahya Merkez İlçe Eğitim Sekreteri Ali Kemal Yıldırım, Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin köklü ve temel kurumlarından olan Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü büyük bir heyecan ve sevinçle kutladıklarını söyledi.
CHP Kütahya merkez İlçe Eğitim Sekreteri Ali Kemal Yıldırım, Türk Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü kutlayarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin köklü ve temel kurumlarından olan Polis Teşkilatı'nın 165. kuruluş yıldönümünü büyük bir heyecan ve sevinçle kutladıklarını söyledi.
Polis Teşkilatı'nın, halka daima hoşgörülü, güler yüzle görevini yapmaya devam ederek milletin gönlündeki sevgi, saygı ve güvenini de koruyacağını belirten Yıldırım; 'Türk toplumunun huzur ve güvenini sağlayan, devletin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı bölücü faaliyetlere karşı koyan, Türkiye Cumhuriyeti'nin köklü ve temel kurumlarından olan Polis Teşkilatımızın 165. kuruluş yıldönümünü büyük bir heyecan ve sevinçle kutluyoruz. Toplumsal barışımız, huzur ve güvenimizin teminatı devletimize ve vatandaşlarımıza karşı hizmetlerini, üstün görev anlayışıyla sürdüren polis teşkilatımız kuruluşundan günümüze kadar sürekli gelişerek çağın bilim ve teknolojisine uygun, en üst seviyede eğitim almış, yüksek disiplin anlayışına sahip personeli, modern araç ve gereçleriyle ülkemizin gururumuz olan kuruluşlarımızdandır. Polisimiz, halkımıza daima hoşgörülü, güler yüzle görevini yapmaya devam ederek milletimizin gönlündeki sevgi, saygı ve güvenini de koruyor ve koruyacak. Polisimiz, kamu düzenimizin en büyük güvencelerimizden olduğu gibi Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Polis, bir asker kadar disiplinli, bir hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır' sözü, emniyet mensuplarımızın her zaman yol gösterecek bir rehberidir'dedi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com