'Polisler Devlet Bahçeli'nin aracının üstüne polis otosu sürdü'

'Polisler Devlet Bahçeli'nin aracının üstüne polis otosu sürdü'
Erdoğan ve Bahçeli'nin koruma krizine şimdi de polisler eklendi.
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan bir polis memurunun polis otosunu Devlet Bahçeli'nin aracının üstüne sürdüğünü ifade ederek "Bir polis memuru, MHP Genel Başkanı'nın aracının üstüne araç sürmeye nasıl cüret edebilir? Bu koruma polislerinin görev yaptıkları ortamda Sayın Bahçeli hakkında konuşulanlardan etkilenmiş olabilir mi? Bu nefret neyin ifadesi?" dedi.
 
Lütfü Türkkan Esenboğa Havalimanında yaşadığı bir olayı ise şöyle anlatt: Başbakan'ın koruma polislerinin bu hoşnut olmayan pervasızlıklarına çokça rastlamanız mümkün. Perşembe akşamı Esenboğa VIP'de rastladığım bir olay, bu koruma ordusunun pervasızlıklarına başka bir örnek. Esenboğa'da akşam 18.30 uçağı için bekliyoruz. Salon kalabalık. Eski Bakanlar var, Milletvekilleri var, yüksek yargı mensupları var.
 
Eski bakan arkadaşlar geldikçe genç milletvekilleri kalkıp yer verme nezaketinde bulunuyorlar. Bir köşede aynı takım elbise giymiş iki genç ayak ayak üstüne atmış oturuyorlar, yüksek sesle espri patlatıyorlar birbirlerine. Herkesin dikkatini çekti ayak ayak üstüne atmış, koltukta kaykılmış bir halde oturan bu iki genç adam. Benim de tabii ki...
 
Ayrılırken salondan, baktım polis rozetleri var, dayanamadım gidip sordum..!
 
- Hangi Bakan'ın korumasısınız siz?
 
Genç sivil polisler;
 
- Biz Hanımefendi'nin korumalarıyız.
 
Hanımefendi gidiyor mu, geliyor mu dedim.
 
- "Ne geliyor, ne gidiyor, bavulları geliyor" dediler. Ama istiflerini de zerre bozmadan.
 
Türkkan sözlerini "Yaşları oğlumla akran, bu iki gence bu küstahça tavrı sergileme cüreti veren, Başbakan'ın bizzat kendisidir.Başbakan'ın kibri, mahiyetindekileri fazlası ile etkilemiş. Dün Kocatepe'de Sayın Bahçeli'ye takındıkları o küstah tavır da bunun ifadesi." şeklinde tamamladı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com