Polisler ödüllendirildi

Polisler ödüllendirildi
Kütahya'da, üç gün önce bir marketten cep telefonu kontörü çalarak, araçla kaçan 4 kişiyi yakalayan polis memurları ödüllendirildi.

KÜTAHYA - Kütahya'da, üç gün önce bir marketten cep telefonu kontörü çalarak, araçla kaçan 4 kişiyi yakalayan polis memurları ödüllendirildi.
Kütahya Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törende, İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik ile Kütahya Güvenlik Hizmetlerini Destekleme ve Yardım Derneği Başkanı Mehmet Akdemir tarafından 27 kilometrelik takip sonucu zanlıları yakalayan Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli polis memurları Adnan Ayvazoğlu, Recep Tunç ve Ramazan Karagöz'a birer teşekkür belgesi verildi, çeyrek altın hediye edildi.
Polis memurlarına teşekkür eden Çelik, ''Hangi şartta olursa olsun bu başarıların devamı bizleri olduğu kadar Kütahya halkını da memnun edecektir. Sizlerden daha çok şeyler bekliyoruz ve yapacağınızı da biliyoruz.
Halkımızın huzuru bizlerin onuru olacaktır. Bizlere verilen bu mukaddes görevi en iyi şekilde yapacağınıza da inancım tamdır'' dedi.
Üç gün önce İzmir'den kiraladıkları otomobille Kütahya'ya gelen 4 kişi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki marketten 65 adet cep telefonu kontörü çalarak kaçmıştı.
Zanlılar, polis memurlarının 27 kilometrelik takibi sonucu Kütahya-Afyonkarahisar kara yolunda yakalanmıştı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com