"Politika biter, dostluklar kalır"

"Politika biter, dostluklar kalır"
CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, MYK’dan istifa eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in çok eski arkadaşı olduğunu belirterek, “Gürsel Başkan benim çok eski arkadaşım, politika biter ama dostluklar her zaman kalır. Öyle bir özel toplantı değil

CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında öğretmenlerin sorunlarını dile getirdi. Basın toplantısına bazı öğretmen eşleri de katıldı.

İl emri”nin kaldırıldığını ifade eden Onur, “İl emri kaldırıldığı anda öğretmenler birden bire eşlerinden ayrı çalışmak zorunda kalıyorlar. Ciddi bir mağduriyet başlıyor. Seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Yılda bir kez il emri veriliyor. Neyi istiyoruz, 31 Ağustos yerine 30 Eylül derse bu 37 bin arkadaşımızın sorunu çözülecek” dedi.

Bir basın mensubunun, “Bugün bir gazetede fotoğraflarınız var, Gürsel Bey’le birlikte ona destek verdiğiniz ifade ediliyor, Gürsel Bey’in istifasına ne diyorsunuz?” sorusuna Onur, “Ben yorum yapmayayım konuyla ilgili ama fotoğrafımla ilgili söylüyorsanız Gürsel Başkan benim çok eski arkadaşım, politika biter ama dostluklar her zaman kalır. Öyle bir özel toplantı değildi, oturduk, çay içtik, yemek yedik. Bundan ibaret” dedi.

“İstifadan haberiniz var mıydı?” sorusuna da Onur, “Hayır yok.Burada vatandaşın işiyle ilgilendiğimiz için. Hayır” dedi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com