Pompalı Tüfek Dehşeti

Pompalı Tüfek Dehşeti
Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesine bağlı bir köyde, akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen kişi tarafından av tüfeğiyle vurulan 8 kişi yaralandı.

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesine bağlı bir köyde, akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen kişi tarafından av tüfeğiyle vurulan 8 kişi yaralandı.
     Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çat köyünde, akli dengesi yerinde olmadığı bildirilen Mehmet Ş. (55), cuma namazı sonrası caminin önünde otomatik av tüfeğiyle çevreye rastgele ateş açtı.
     Evi caminin yakınında bulunan köy muhtarı Hasan Canoğlan (45) ile eşi Fatma, muhtarın akrabaları Adem (43), Esen (47), Ramazan (30), Gülbahar Canoğlan (18) ve ismi henüz öğrenilemeyen iki kişi, vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden saçmalardan yaralandı.
     Adem, Esen, Ramazan ve Gülbahar Canoğlan Kütahya Devlet Hastanesine, muhtar, eşi ve diğer iki kişi de Evliya Çelebi Devlet Hastanesine kaldırıldı.
     Hastanede tedavileri süren muhtar ile eşinin hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi.
     Bu arada, olay sonrası jandarma ekiplerince yakalanan Mehmet Ş'nin, ifadesinin ardından Gediz Cumhuriyet Savcılığına sevk edileceği öğrenildi.


-ESOGÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNE SEVK EDİLDİ-
 Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesine bağlı bir köyde, akli dengesi yerinde olmadığı bildirilen kişinin av tüfeğiyle vurduğu 8 kişiden biri, Eskişehir'e sevk edildi.
     Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çat köyünde, Mehmet Ş'nin (55) otomatik av tüfeğiyle çevreye rastgele açtığı ateş sonucu yaralanan ve Evliya Çelebi Devlet Hastanesine kaldırılan köy muhtarı Hasan Canoğlan (45) ile eşi Fatma (44), muhtarın akrabası Salih Canoğlan'ın (44) tedavileri sürüyor.
     Vücudunun çeşitli yerleri ile gözüne isabet eden saçmalardan ağır yaralanan ve ilk olarak Evliya Çelebi Devlet Hastanesine getirilen Cemil Canoğlan (19) ise ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.
     Diğer yaralılar Adem (43), Esen (47), Ramazan (30) ve Gülbahar Canoğlan'ın (18) tedavilerine, Kütahya Devlet Hastanesinde devam ediliyor.
     Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com