Popun Kraliçesi Ben Olamam

Popun Kraliçesi Ben Olamam
Önceki gün 'İftira' adlı şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçen Seda Sayan, “Radyocular beni popun kraliçesi seçti ama kraliçelik bana göre değil” diye konuştu...

Şarkıcı Seda Sayan önceki gün 'İftira' isimli şarkısına klip çekmek için kamera karşısına geçti. Eyüp Dirlik'in yönettiği klipte Hüseyin Karadayı da Seda Sayan'a eşlik etti.

Gayrettepe Air Port Gece Kulübü'nde çekilen klip arasında Sayan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 'İftira' şarkısından güzel tepkiler aldığını söyleyen Sayan, “Gençler çok sevdi. Yıllardır albüm yapıyorum ama Hüseyin Karadayı gibi önemli bir isim beni çok başka bir kulvara taşıdı. İnsanlardan o reaksiyonu alıyorum. Bana da yakıştırdılar” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

'SÜRPRİZ OLACAK'
Kliple ilgili olarak ünlü sanatçı, “Bugüne kadar hiç yapmadığım bir şeyi yapacağım” diyerek merak uyandırdı. Basın mensuplarının Demet Akalın'ın “Yaza damgamı vuracağım” sözlerini Seda Sayan'a hatırlatması üzerine usta sanatçı, “Ona da yakışır. Gerçi radyocular beni popun kraliçesi ilan etti ama ben popun kraliçesi olamam” diyerek polemikten uzak kalacağının sinyalini verdi.

YILMAZ'A MEYDAN OKUDU

Sanatçılar arasında vergi rekortmenleri listesinde ikinci sırada olan Seda Sayan, “Cem Yılmaz bu sene beni reklamla geçti. Seneye göreceğiz bakalım. Allah sağlık verdiği sürece çalışacağım” diyerek önümüzdeki yıl da vergi listesine ilk sıralardan girmekte iddialı olduğunu belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com