Portekiz Demirören'i Konuşuyor...

Portekiz Demirören'i Konuşuyor...
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Batı Avrupa ülkesinde manşetlerden düşmüyor...
Quaresma'nın ardından Fernandes'i renklerine bağlayan, şimdi de Almeida ile Simao gibi Portekizli yıldızları kadrosuna katmaya çalışan Beşiktaş, Batı Akdeniz ülkesinin manşetlerini süslüyor. Online sitesinde Pereira kaleme aldığı yazısında, Demirören'i enerji imparatoru olarak tanıttı ve "Gaz pompaları sonrasında gelen zenginlik" yorumu yaptı...

Dünya çapında yıldızları renklerine bağlayan Beşiktaş, Avrupa'nın gündemine oturmuş durumda. Özellikle Quaresma ve Fernandes gibi futbolcuları kadrosuna katan ve Simao ile Almeida'yı bitirme noktasına getiren siyah-beyazlılar Portekiz medyasının ilgi odağı oldu.

AVRUPA'NIN YÜKSELEN DEĞERİ

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Dömirören'den, "Türkiye'nin en zengin kişisi ve enerji imparatoru" diye bahsedilirken, "Gaz pompaları ardından gelen zenginlik" diye haber-yorum kaleme alındı. Online'da Joao Pereira imzasıyla kaleme alınan yazıda, Demirören'in sadece futbolla değil basketbol ile de ilgilendiği, Allen Iverson gibi bir dünya yıldızından sonra şimdi de Shaq'ı istediği vurgulandı. Ve Beşiktaş'ı Avrupa'nın yükselen değeri haline getirdiği yazıldi. Bu arada Diario de Noticias gazetesi de "Bir milyonerin elinde Beşiktaş büyüyor" başlığıyla yazılan haber-yorumda, 2004'ten bu yana Beşiktaş'ı büyütmeye çalışan Demirören'in 100 milyon Euro'yu gözünü bile kırpmadan kulübe akıttığı belirtildi.

Ayrıca "Büyük transferlere rağmen kulübü kendine borçlandırdığı için taraftarlarca sevilmediği" öne sürüldü.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com